Yurtdışı Evlilik İlanları

Sena’dan herkese selam. Yurtdışı evlilik ilanları artık beni anca keser diye düşünüyorum. Çünkü evlenmek istiyorum ben. 28 yaşında harika bir kadınım. Aslında bayanım desem daha kibar olur değil mi? Var mı burada evlenmeye karar veren arkadaşlar? Var ise önce bana aşkın tanımını yapmaları gerekiyor. Mesaj atarken birkaç kriterim daha olacak.

Yurtdışından Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Dostlar unutmayın, yurtdışından evlenmek isteyen bayanlar kırıcı değildir. Önce karşısındaki insanı dinler. Amacını öğrenir. Daha sonra konuşulacak her konu rahatlıkla konuşulabilir. Genelde sıkıcı biri değilimdir. Karşımdaki insana saygım büyüktür. Ama boş boş konuşulmasına gelemiyorum. Bu anlamda sizlerden ricamdır sadece evlenmek isteyenler yazmasın, arkadaş olmak isteyenler de yazsın ki yol çizebileyim.

Yabancı Evlilik Siteleri Arayanlar

Yabancı evlilik siteleri de aslında bir alternatif. Ama yabancılarla konuşmak ya da bir araya gelmek bana göre değil. Ben Türkiye’den evlenmek istiyorum. Genelde bu konuda bana ulaşan çok sayıda insan var. Hepsiyle sohbet halindeyim ancak henüz bir karara varamadım. Tanımak istiyorum iyice. Bu biraz zaman alsa da sabretmek gerekiyor. Karşımdaki insan da sabırlıysa güzel bir şekilde anlaşabiliriz.

Yurtdışı Güzel Bayan Evlilik İlanları

Dostlar umarım anladınız beni az da olsa. Yurtdışı evlilik ilanları genelde gerçek çıkıyor falan ama insan insanı konuşarak tanır. Bir yabancı ile konuştuk geçen. Farklı şeylerden bahsetti. Ben evlenmek istiyorum diyorum o da gel sevgili olalım diyor. Yabancı olmasa kabul edecektim.

Yaşımın verdiği olgunluk sayesinde insanları artık tanıyabiliyorum, çözebiliyorum. Ama artık mutluluk arıyorum. Burada mı o mutluluğu bana sunacak olan prens? Buradaysa beni daha fazla bekletmeye hakkı yok. Herkes için de aynı şey geçerli arkadaşlar. Mesajlarınız çok önemli. Telefon numaramı almak isteyenler de mesajlarını gönderebilir.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, evlilik, var
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarRahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, önce, var, sonra, falan, biraz, burada, aslında
 • 10000
  Evlenmek İsteyen BayanlarAhu Naz ben. Selamlar. Evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim sadece. Bu konuda benimle…
  Tags: evlenmek, isteyen, bayanlar, güzel, arkadaşlar
 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarKolay gelsin mi desem ne desem şimdi giriş için. İnanın çok heyecan var…
  Tags: evlilik, istiyorum, bayanlar, var, mi, değil, evlenmek, desem, arkadaşlar, olan

Mesajlar


 1. Selam ben Almanya’dan 45 yaşında yalnız yaşayan bekar beyim ciddi dinine bağlı namuslu samimi uzun boylu bayanla evlilik amaçlı tanışmak istiyorum õnce sms

Daha Fazla Mesaj