Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları

Profil Açıklaması

Semiha benim ismim. Yurtdışında yaşıyorum. Aslında Türkiye’den bir erkek arkadaş arıyorum. Bu yüzden de bu platformu uygun buldum. Umarım aradığım arkadaşa ulaşırım. Biraz panik halim var benim. Bu yüzden de çok sabırsızım. Yaşadığım o kadar güzel anılar var ki burada hepsini anlatmak istiyorum. Ama mesaj atan kişilere tabi. Ha yaşımı merak edenler için 26 yaşındayım. Yurtdışı bayan arkadaş ilanları üzerinden bana yazacak olanlara kapım sonuna kadar açıktır.

Günümün çoğu gezmekle geçiyor. Yabancı arkadaşlar da edindim. Edward adında bir arkadaşım var hatta bir tane. Çok şirin bir çocuk. Ama ne yaptı biliyor musunuz? Bana arkadaşlık teklifi etti. Yahu 5 senedir arkadaşız bir anda kendini bana açıklamaya kalktı. Yabancı arkadaşlar iyidir güzeldir ama bir türlü güven vermiyorlar. Ben o yüzden Türkiye’den gelecek teklifleri değerlendirmeye karar verdim. Lütfen artık beklemek istemiyorum.

Yurtdışı Sevgili Arayan Bayan Arkadaş İlanları

Yurtdışı bayan arkadaş ilanları sizi şaşırtmasın. Yani ne kadar çok ilan var diye merak edenler. İşte bu yüzden var. Yabancılarla ciddi düşünemiyoruz. Ben böyleyim yani diğerlerini bilemem. Bugüne kadar karşıma çıkan teklifleri değerlendirseydim zaten şimdi çok kötü durumda olurdum. Yaşadığım ülkeyi falan yine özel mesajla söyleyebilirim. Lütfen yorumlarınızda ısrarcı olmayın. Tanışmak isteyenler de yorumlarını esirgemez ise çok sevinirim.

Benim söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Söz sırası sizde canlarım. Arkadaşlık kurmak belki de geleceğe bir adım atmak olacak. Bu konuda kendine güvenen varsa buradayım. Bildirim geliyor mesaj attığınız zaman. Numaramı da vereceğim kimse merak etmesin. Yeter ki dürüst olun. Yeter ki sevgiyle konuşun. Gerisini ben en güzel şekilde sizlere sözlü olarak aktaracağım. Merak ettiğiniz her şeyi de sorabilirsiniz unutmadan söylemek isterim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj