Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Şeyda ben. İyi günler herkese. Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Henüz beni hak edebilecek ve geri döndürecek birine denk gelmediğim için ilan açmak istedim. Yaşım 25 arkadaşlar. Atina’da yaşıyorum. Yılın belirli dönemlerinde İstanbul’a gelirim çünkü çok seviyorum orayı. Arkadaşlık konusunda beklentilerimi karşılamaktan ziyade önce eş adayı arıyorum ben. Yakışıklı olması önemli değil, sevsin yeter ki. Beni bilsin, unutmasın ve hep sevsin istiyorum. Var mı böyle biri varsa mesaj atmak için daha neyi bekliyor acaba?

Yunanistan’da evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları da hep merak edilmiştir adım gibi eminim. Çünkü insanlar yalnız artık. İnsanlara güvenemiyorlar. Ben böyle değilim. Yeteri kadar sosyal olduğum kadar insanlara güvenmenin gerekliliğine inanıyorum. Yani insanlara şans vermezseniz sizi sevip sevmediğini göremezsiniz.

Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Yaşım 25 ama sanki 35 gibiyim ruhen tabi. Burada estetik merkezim var. İşim falan güzel sorun yok ancak son zamanlarda çok yalnız hissediyorum kendimi. Haliyle evlilik sitesi arıyordum ve burayı buldum. Sonuç olarak mesaj atacak olanlara numaramı vereceğim. Gerçekten Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar fazla sayıda. En azından çevremden biliyorum arkadaşlar. Benim gibi evliliği düşünen çok arkadaşım var fakat hepimizin ortak sorunu düzgün bir eş adayı bulamamak. Evine eşine ve çocuklarına sahip çıkabilecek düzgün karakterli biri. Bakalım beklentim buradan bu özelliklerde birini bulabilmek. Sizin de istekleriniz arzularınız vardır. Sizlerde mesajlarınızda bunları söyleyin bana lütfen.

Geçenlerde evlilik teklifi aldım şöyle düşündüm baktım hiç sohbet etmemişiz ki yani neden nasıl evleneyim dedim kendi kendime. Sonra burası çıktı karşıma en iyisi ilanımı açayım da hayırlısı gelsin istedim. Arkadaşlar mesajlara dönüyorum merak etmeyin numaramla beraber dönüş yapacağım. Heyecanlı bir bayanım ayrıca. Romantik erkekleri severim. Arkadaşlık döneminde bana yapılacak sürprizlere açığım. Bunun dışında var olan duygusallığım da sizi bunaltabilir biraz. Böyle her şeyi dolu dolu yaşamak isteyen biri olduğumdan sanırım. Olsun sonuçta evleneceğim insan her anımda yanımda olmalıdır diye düşünüyorum. Şimdi mesajlarınızı beklemek adına buradan ayrılıyorum. Gerçekten evlilik hayalim var. Olmazsa bile arkadaş kalırız belki.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj