Yaşlı Dul Bayanlar

Profil Açıklaması

Neriman ben. Nasılsınız öncelikle? Yaşlı dul bayanlar ile ilgili merak edilenleri paylaşmak istedim. Tabi kendim için de arkadaş bulmak amacındayım. Yaşımı söylemek isterim merak edenler için. Ben 53 yaşındayım. Tam olarak olgun olduğum dönemdeyim yani. Arkadaşa ihtiyacım var. Sadece sohbet etmek için değil tabi ki. Benimle iletişime geçmek isteyenlerden tek ricam mesaj atmanızdır. Gerçekten heyecanlıyım. Yani ne bileyim kim ne yazacak çok merak ediyorum. Bu konudaki tüm düşüncelerinizi de merakla takip edeceğim.

Gündelik yaşamda vaktim çok. Bu yüzden yaşlı bayan arkadaş edinmek isteyenler bana yazabilir. Ya aslında yaşlı demek istemiyorum kendime ama 53 yaşında güzel bir kadın olarak maalesef yaşlı diyorlar bize. Acaba buradaki beyefendiler de aynı şeyi mi düşünüyor?

Arkadaş Arayan Yaşlı Dul Bayanlar

Yaşlı dul bayanlar arasında olduğum için aslında 5 senedir yalnızım. Evliliğim 5 sene kadar sürdü. Özel nedenlerden dolayı ayrıldık. Bunu açıkça ifade edemem. Sadece özel mesajlarda belirtirim. Bu arada kendime dul demek zoruma gidiyor. En güzel yaşımdayım. En bakımlı halimdeyim. Bu yüzden de arkadaşım olacak kişi çok şanslı emin olabilirsiniz.

Erkek arayan yaşlı kadınlar arkadaşlık ilanları üzerinden tam olarak ne arıyorlar?. Bunu yeni bilmiyorum yani daha önceden de arkadaşlarım oldu. Hatta son arkadaşımla 2 sene kadar güzel bir arkadaşlığımız oldu. Onunla da olmadı işte ne bileyim ya artık çok daha zaman geçmeden yeni bir arkadaşlığa ihtiyaç duyuyorum.

Huy olarak çok sevilen bir karakterim var. Öyle hemen pes etmem. Beni seven kişiyi ben daha çok severim. Arkadaş olarak başlar sevgili olarak devam ederim. Gittiği yere kadar yani. Var mısınız peki benimle tanışmaya? O zaman mesajlarınızı göreyim lütfen. Yaşınızı da paylaşırsanız mutlu olurum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba Neriman hanım ben Osman yazdıklarından etkilendim sitede ilanını gördüm mesaj yazmak istedim Kahramanmaraş merkezde yaşıyorum üniversite mezunuyum bekarım ailemle birlikte yaşıyorum yaş 30 boy 180 kilo 60 ince uzun boylu beyaz tenliyim hobilerim müzik dinlemek gezmek eğlenmek televizyon film izlemek aşk romantik komedi dram korku filmi izlemek ve sinemaya gitmeyi tercih ederim. Temiz bakımlı biriyim. Bu arada çok çekici ve güzelsin hiç yaşlı göstermiyorsun önemli olan sevgi ve saygıdır. Seni yakından tanımak isterim sende istersen kahve İçmek isterim sevgilerimi sunuyorum

  2. Merhaba genç seversen benle iletişim kurabilirsin 22 yaşındayım Whatsapp numaram ulaşmak istersen mesajını bekliyor olacağım birbirimize yardımcı olabiliriz konuşup hayatımıza bakabiliriz ilgilenirsen bekliyorum.

Daha Fazla Mesaj