Whatsapp Bayan Telefon Numaraları

Mihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada mı acaba? Sohbetten ziyade belki sevgili olabileceğim birini arıyorum aslında. Yine de whatsapp sohbet etmek isteyen olursa mutlaka bana özelden yazabilir. Kendimi tanıtayım. 25 yaşındayım. Kimse kendine çirkin demez o yüzden ben de demeyeceğim ama gerçekler bunlar. Güzelim, bakımlıyım. Bu yüzden sohbet edeceğim kişinin yanıma yakışmasını umuyorum. Bilemeyiz belki sevgili oluruz. Yine de whatsapp kadınlarla sohbet etmek isteyenleri mutlaka bekliyorum özele. Telefon numaramı ancak o şekilde paylaşabilirim.

Günümüzde bayan telefon numaraları öyle her yerde rahatlıkla paylaşılamaz sanırım. İnsana hayırdır diye sorarlar değil mi? Bu yüzden güzel bayanlar genelde arkadaşlık sitelerinde sevgili yapmaya çalışabilir. Sevgili yapmaktan kastım yani arkadaş olurlar. Tıpkı benim burada olmam gibi. Kadın telefon numara isteyenlere sesleniyorum. Lütfen mesajlarınızı gönderin. İnanın konuşacak vaktim çok. İnsanlara ayıracak vaktim de çok. Konuşuruz bakarız hoşlanma olursa sevgili bile oluruz bunda bir şey yok ki. Ne dersiniz olmaz mı?

Whatsapp bayan telefon numarası isteyenlere şunu da söylemek istiyorum arkadaşlar. Aslında whatsapptan konuşmak çok daha mantıklı. Çünkü görüntülü sohbet de edebiliyoruz. Yani beni görmek isteyenler kadar ben de görmek istediğim erkekleri rahatlıkla anlayabiliyorum. Bu yüzden görüntülü konuşmadan yanayım her zaman. Tamam sesler de etkilidir ama insanların birbirini görerek elektrik alabileceğini düşünüyorum.

Bu konuda geçenlerde yaşadığım bir şeyi paylaşayım ister misiniz? Bayan arkadaş arayanlardan biri bana özelden yazmıştı. Tanışmak istiyorum diye. Ben de numaramı verdim. Akşam aradı falan sesi iyiydi sorun yoktu. Sonra ben dedim görüntülü konuşalım kabul etti. Neyse biz açtık kameraları sohbet ediyoruz. Yaşını söylemiyor. Yahu dedim belki sevgilim olacaksın beğendim seni falan. 5 dakika kadar konuşamadı. Meğer çok hoşlanmış. Dedim yahu bir kendine gel konuş açıl bana söylemek istediklerini söyle. Ama görmeniz lazım bir konuştu ki beni benden aldı. 1-2 hafta kadar sevgili kalabildik. Arkadaşıma bak sen sevgilisinden yeni ayrılmış benimle zaman geçiriyor. Tamam ben öyle şeylere de açığım ama bunu en başından söylemesi gerekiyordu.

Online Whatsapp Bayan Telefon Numaraları

Anlatmak istediğimi anladınız değil mi canım arkadaşlarım? Whatsapp bayan sohbet çok iyi gelebilir size. Hoşlanabilirsiniz de ama kendinizi ifade edemediğiniz sürece arkadaşlıklar yürümez. Ben sadık biriyim. Erkeklerin de böyle olmasını isterim. Her şeyi bu yüzden anlatabilirsiniz. Maksat sohbet değil mi? Sohbet bile bazen insanları aşık etmiyor mu birbirine? Ben bu yüzden acele etmeden sohbet ediyorum işte. Biliyorum ki whatsapp bayan sohbet çok etkileyebilir insanları. Hele ki benim gibi güzel biriyle karşılaşırsanız bu durum daha da farklı olabilir.

Arkadaşlar numaramı vermek sorun değil dediğim gibi. Yeter ki mesaj atarak tanışmak istiyorum deyin. Gerisi kolay ya. O kadar da heyecana gerek yok. Benim şu sıralar zaten sevgilim de olmadığı için kimden nasıl etkilenirim bilemiyorum. Ama bayan arkadaş telefon numarası isteyenleri de kırmayacağımı söyleyebilirim. Mesajlarınızda lütfen ama lütfen kibarca ricalarda bulunun arkadaşlar. Telefon sohbeti farklıdır, buradan ilk mesaj farklıdır. Bunun bilincinde olmanızı rica ediyorum. Başka da bir isteğim yok.

Yalnızlıktan sıkılanları bekliyorum arkadaşlar. Tekrar sormak istediğiniz özel durumları da mutlaka paylaşın benimle. Utanacak bir şey yok merak etmeyin. Belki bazılarınız çok yalnız? Bazılarınız sevgi istiyor? Bu olabilir işte o yüzden buradayım ben de. Sevgiye her zaman inananlardan oldum bugüne kadar. Böyle de olmaya devam edeceğim. Bekliyorum.

 

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kız NumaralarıLale ben iyi günler öncelikle. 26 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar çok ya bu…
  Tags: numaraları, arkadaşlar, kadar, o, sevgili, lütfen, değil, zaman, yüzden, mi
 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumAyşen ben. Nasılsınız bakalım? Bana lakap olarak çilli Ayşen derler. Yüzümde biraz çil…
  Tags: arkadaş, kadar, bayan, yok, lütfen, arkadaşlar, o, istiyorum
 • 10000
  Sevgili ArıyorumHerkese buradan kocaman bir merhaba arkadaşlar. Nasılsınız bakalım? Ben iyiyim arkadaşlar. Burada olmanın…
  Tags: sevgili, arkadaşlar, yok, mi
 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan Bayanlarİyi günler. Nazlı ben. Adım gibi çok da nazlı değilim aslında. Ama erkek…
  Tags: arkadaş, değil, arkadaşlar, bayan, zaman

Mesajlar


 1. Selam ismim Mehmet Burdur’da yaşamaktayım niyetim ciddi evlilik arıyorum kabul ederseniz tanışmak isterim sizinle tanışmak istiyorum. Arzu ederseniz yazabilirsiniz arayabilirsiniz her zaman tanışmak için.

 2. Merhaba memnun oldum. Ben İsmim Onur. Ordu’da yaşıyorum. 32 yaşında bekarım. Hiç evlenemedim ve istiyorum. İşimde sezonluk ama kendi evimle ailemle beraber yaşıyorum.

Daha Fazla Mesaj