Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Meltem benim adım direkt konuya girmek istiyorum ben telefon mesaj arkadaşı arıyorum. Bazen o kadar yalnız kalıyorum ki arkadaşlar telefona sarıldığım zaman kimsenin olmadığını görmek beni çok üzüyor. Bu nedenle mesaj atarsanız numaramı veririm ve arkadaşlığımıza başlarız. Gerçekten her zaman durum böyle hatta son 1 senedir daha yalnızım. Yaşım 26 bu arada. Birkaç evlilik teklifi de aldım ama hazır değilim ki ben. Neyse ya bakalım haliyle günden güne yalnızlaşan duygularımı canlandıracak birini arıyorum.

Telefon mesaj arkadaşı arıyorum dedim ya hani. Bu konuda öyle bir mesaj atıp birkaç gün sonra döneni değil, anında yanımda olanı isterim ben. Bir şey mi yazdım, isterim ki hemen dönülsün. Of gerçekten kafam karışık yani bu yüzden var olan duygularımı da kaybediyorum. Aşk falan bizden geçti sanki ne dersiniz?

Sohbeti Güzel Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Bazen de diyorum ki ya evlen işine gücüne bak. Ama sonra hak etmeyenler çıkıyor karşıma ve yanlış karar aldığımı anlıyorum. Bu yüzden önce telefonda mesajlaşacağım, konuşacağım birine ihtiyacım var. Gerisi kendiliğinden gelecektir nasıl olsa. Canım çok sıkkın farkındaysanız ve daha fazla beklemek de istemiyorum işte.

Bol bol konuşacağım ve sohbet edeceğim erkek arkadaşlardan mesaj beklerken ya sevgilim olursa, aşık olursam diye düşünüyorum. Ya biz bayanlar çok detaylı düşünürüz bilirsiniz. Ama anlaşma noktasında sorun yaşayabiliriz. Olsun ya hepsi aşılır bunların. Dile kolay 1 senedir yalnızım.

Beyaz atlı prensim nerede acaba merak ediyorum doğrusu. Buradaysa sesleniyorum işte beni daha fazla bekletmesin lütfen. Ay daha kaç sene yalnız kalacağım ki ben. Neyse ya sustum tamam hayırlısı olsun da görelim artık. En kısa zamanda görüşmek umuduyla, kendinize cici bakınız.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kız Arkadaş BulmaSelam millet herkes iyi mi? Bunu sormanın nedeni aslında şimdi çok daha iyi…
  Tags: arıyorum
 • 10000
  Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorumİyi günler herkese. Canan ben arkadaşlar. Whatsapp arkadaş arıyorum açıkçası. 24 yaşındayım. 166…
  Tags: arıyorum, arkadaşı
 • 10000
  Kız NumaralarıLale ben iyi günler öncelikle. 26 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar çok ya bu…
  Tags: olsun, işte, zaman, yüzden, var, yalnız, neyse, mesaj, arıyorum
 • 10000
  Whatsapp Bayan Telefon NumaralarıMihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada…
  Tags: telefon, yüzden, zaman

Mesajlar


 1. Dostluk ve arkadaşlık kıymetli bir duygudur. Yaşım epey ileri İlk okul arkadaşlarımın bir kaçı dahil olmak üzere, yaşam sürecimde tanıdığım tüm dost ve arkadaşlarımla iletişimimi kesmedim, kesemedim. Dostluk, arkadaşlık çok farklı bir şey. Bunu yaşamak isterseniz, dostum, arkadaşım olursanız sevinirim. NOT: tanıdıktan sonra benimle ilgili bilgileri, yaşam sürecimi öğrenince çok sevineceğinizden eminim. Çok yönlü olduğumu bilmenizi isterim. Yönler, arkadaş olunca belirlenecek. Sevgi dolu selamlarımla.

Daha Fazla Mesaj