Tamamen Ücretsiz Bedava Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlar selamlar herkese. Menekşe ben. Uzun zamandır arıyordum aslında. Neyi mi? Tabi ki tamamen ücretsiz bedava arkadaşlık siteleri hakkında araştırma yapıyordum. Burası denk geldi çok şükür. Bir umut işte ben de sanaldan arkadaşlık kurmak istedim. Yaşım 30. Kız arkadaşlarım evlenmem gerektiğini falan söylüyor ama daha neler. Erken değil mi biraz? Yani ne bileyim bu konuda pek sabırsız olabilirim yine de bedava arkadaşlık siteleri bana derman olacak diye düşünmekteyim. Her neyse şimdi kriterlerimi söylemek istiyorum.

Arkadaşlar ben kırılgan bir kadınım. Öyle laflara gelemem. Mesela anlaşamadık falan. Kimisi laf vurup gidiyor. Sorması ayıp ne gerek var? Bunun yanı sıra dürüst bir arkadaş arıyorum ben. Tamamen ücretsiz bedava arkadaşlık siteleri sayı olarak artsa da ben buradan arkadaş bulmayı uygun gördüm. Umarım doğru insan çıkar karşıma.

Tamamen Ücretsiz Bedava Arkadaşlık Siteleri Arayanlar

Evet bir durum daha var anlatmam gereken. Sevgi nedir size göre? Görüşüp görüşmemek önemli mi yani? Bu konudaki düşünceleriniz önemli arkadaşlar yazın bana mesajla olur mu? Bir de numaramı sadece mesaj atanlara vereceğim bilginiz olsun.

Kibar, sevimli ve etik kuralları olan bir kadınım. Arkadaşlık kurduğum kişiye ilgi gösteririm her zaman. Onu yalnız bırakmam tabi ben de yalnız kalamam. Bu herkeste böyledir zaten. Onun dışında hmm bir de gelecek kaygısı var. Kaygı demek zor olur aslında ama ne bileyim anlatamıyorum işte. Haydi bakalım ben büyük bir heyecanla aranızdan şimdilik ayrılıyorum. Güzel mesajlar bekliyorum ama. Yaşınızı falan da lütfen paylaşın olur mu? Gerisi gelir merak etmeyin. İlk görünüm önemli her zaman. Bakarız daha ciddi durumlar da yaşanabilir kimse bunu önceden tahmin edemez. Kaçtım ben.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Olgun Bayan ArayanlarMelike ben. İyi günler. Herkes iyidir umarım. Burada olma amacımı az çok anlamışsınızdır.…
  Tags: arkadaşlar, var, mi
 • 10000
  Whatsapp Bayan Telefon NumaralarıMihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada…
  Tags: arkadaşlar, mi, arkadaş, zaman
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: arkadaş, arkadaşlar, var, aslında
 • 10000
  Ciddi Erkek Arayan BayanlarMerhaba güzel insanlar. Buse benim adım. Ciddi erkek arayan bayanlar arasındayım. Yaşım 27.…
  Tags: var, arkadaşlar, arkadaş, işte, zaman, önemli

Mesajlar