Suriyeli Dul Bayanlar

Selam. Ben Fatma. Suriyeli dul bayanlar olarak buradan birkaç şey paylaşmak istedim açıkçası. Beni kimler anlar kimler yorum yazar ya da mesaj atar bilmiyorum ama gerçek bir arkadaşlık kurmak niyetindeyim. Genelde iyi bir yapım var. Yani anlayışlıyım. Türkiye’ye geldiğimden beri çok sayıda arkadaşım oldu. Olmaya da devam ediyor ama gönül ister ki daha iyi bir arkadaşlık kuralım. Sevgiyi paylaşalım. Çünkü ben ciddi arkadaşlıktan yanayım. Yani ne bileyim seveceğim kişiyle evlenmeyi bile düşünüyorum.

Her geçen gün benim umutlarım yeşeriyor. Tabi ki arkadaşlık teklifleri de çok geliyor. Biraz mesafeliyim. Çünkü tanımıyorum ki daha. Önce konuşmak daha mantıklı değil mi sizce? Bu arada Suriyeli dul bayanlara bakış açınızı da öğrenmek istiyorum. Sadece sosyal arkadaş mı olmak istiyorsunuz ya da evlilik hayaliniz var mı diye merak ediyorum. Bu konudaki tüm düşüncelere açığım merak etmeyin. Öyle kırıcı bir yapıda değilim ben.

Suriyeli Dul Bayanlar Arıyorum

Türkiye’yi çok seviyorum. İnsanlarını da seviyorum. Bu arada dulum ama çocuğum yok. Boşandıktan sonra bir türlü düzene sokamadım hayatımı. Doğal olarak buradan gelecek teklifleri değerlendireceğimi söylesem yalan olmaz. Her zaman sevgiye inanan biriyim. Karşıma çıkacak olanların nasıl bir yapıya sahip olduklarını da merak ediyorum. Bu konuda mesajlarınızda sizle ilgili fikir sahibi olmak istiyorum.

Suriyeli dul bayanlar sevecendir. Her zaman insanca yaşamak ister. Yakın çevremdeki kız arkadaşlarım da böyle düşünüyor. Hatta onların da selamları var. Bana gelecek mesajları merak ediyorlar. Ondan sonra kendileri de yazacak zaten. Bunun dışında varsa merak ettiğiniz bir şey rahatlıkla sorabilirsiniz. Son olarak mesajlarınızı yazarken lütfen saygı çerçevesinde konuşalım olur mu? Biliyorum telefon numaramı da isteyeceksiniz. Vereceğim merak etmeyin ama önce tanışmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarSelam. Melisa ben. 32 yaşındayım. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasındayım kısacası. Yaşadığım…
  Tags: bayanlar, dul, değil, kız, böyle, lütfen, dışında, istiyorum, arıyorum, açığım
 • 10000
  Yaşlı Dul BayanlarNeriman ben. Nasılsınız öncelikle? Yaşlı dul bayanlar ile ilgili merak edilenleri paylaşmak istedim.…
  Tags: olarak, dul, bayanlar, arkadaş, var, merak, sadece, bileyim, oldu, zaman
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: dul, bayanlar, evlilik, merak, var
 • 63
  Kız Arkadaş BulmaSelam millet herkes iyi mi? Bunu sormanın nedeni aslında şimdi çok daha iyi…
  Tags: arkadaş, kız, mi, arıyorum, ilanları, bayan

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj