Subayım Evlenmek İstiyorum

Herkese selamlar. Benim adım Selman ve subayım evlenmek istiyorum. Evet bu konuda kararlıyım. Yaşım 34. Artık bazı şeylerin değişmesi gerekiyor hayatımda. Çok saldım kendimi. Hayat düzenim sadece iş hayatımda. Bu nedenle özel yaşamımın da düzene girmesi gerekiyor. Hem bir de sevgiye hasret kaldık. Bu yaşıma kadar tabi ki arkadaşlıklarım oldu falan ama ciddi anlamda bir durum yaşamadık. Hatta birisiyle nişan takacaktık ki son anda kendisi benden soğumuş. Malum çok ilgi gösterdiğim için böyle oldu. Artık bu konuda da kendimi frenledim ve eşit sevgi göstereceğim. Yani ne kadar sevilirsem o kadar seveceğim.

Subayım evlenmek istiyorum diyorum ve bu konuda da artık kararlıyım demiştim. Tamam biraz sıkıcı biriyim gibi ancak tanımadan buna bence karar veremeyiz. Sevdim mi tam seviyorum ben. Biraz kıskancım ama seven adam da kıskanır diye düşünüyorum ne dersiniz? Eğer gerçekten siz de subay biriyle evlenmek istiyorsanız bence daha fazla bekletmeyin beni de kendinizi de. Yapacağınız tek şey küçük bir mesaj atmak yani hepsi bu.

Subayım Evlenmek İstiyorum Telefon Numaram

Evlenmek isteyen subay arıyorum diyenler bence fazla. Çünkü bu konuda yalnızlık en büyük etken. Subay olur, başka bir iş olur asıl önemli olan şey insanların doğru kişiyle karşılaşması. Benim düşüncem bu. Evet subayım evlenmek istiyorum ve durumum da gayet iyi. Haliyle hayat arkadaşımla yola devam etme gibi önemli bir karar aldım işte.

Genelde iş ortamında beni çok severler. Hatta bana kız falan da bulmuşlardı geçenlerde. Yahu sadece param için evlenmek isteyenler de oldu ayıp gerçekten. Bir insanın gözlerinin içine bakınca zaten niyetini anlıyorsunuz. Sonuç olarak söyleyeceklerim bu kadar. Mesajlarınızı attıktan sonra görüşmek dileğiyle.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen AskerlerErdem benim adım iyi günler. Evlenmek isteyen askerler arasında yerimi aldım bende. Yaşım…
  Tags: evlenmek, gerçekten, biraz, i̇steyen, oldu, sadece, falan, gerekiyor, şey, artık
 • 10000
  Uzman Çavuş Evlilik İlanlarıHerkese iyi günler diliyorum. Uzman çavuş evlilik ilanları açmak istedim. Kararım bu kez…
  Tags: istiyorum, oldu, sadece, hayatımda, falan, hayat, evlenmek, artık, kadar, olur
 • 10000
  Astsubay Evlilik İlanlarıİyi günler diliyorum ilanımı okuyacak olan herkese. Adım Nihat. Astsubay evlilik ilanları konusunda…
  Tags: konuda, biraz, sadece, şey, erkekler, kadar, gerçekten, evlenmek, kendimi, falan
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler33 yaşında bir öğretmen olarak buradan evleneceğim kişiyi aramak için yazıyorum. Adım Ferhat.…
  Tags: evlenmek, oldu, i̇steyen, artık, istiyorum, karar, kadar, şey, konuda, fazla

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj