Sohbet Arkadaş Arıyorum

İyi günler herkese. Kiraz ben arkadaşlar. Sohbet arkadaş arıyorum açıkçası. 24 yaşındayım. Bugüne kadar çok teklif aldım hem de evlilik teklifi eden bile oldu. Daha yaşım küçük benim. Evlenmek için küçük yani. Bunun dışında önce bir sohbet edelim bakalım kimler neler düşünüyor değil mi? Öte yandan konuşabileceğim sohbet arkadaş arıyorum ben. Ciddi düşünmeyi sonraya saklayabiliriz arkadaşlar. Bakalım biraz konuşalım, anlaşalım, vakit geçirelim. Sonrası kendiliğinden gelir nasıl olsa.

Bu arada arkadaş arıyorum derken farklı düşüncelere hemen kapılmayın lütfen. Tamam istediğiniz şeyi sorabilirsiniz ama bilemiyorum yani birden lafa girmenizi istemem. Çok tanışmak isteyen var benimle. Hangisiyle iletişim kuracağımı şaşırdım doğrusu. Bunun dışında gelecek mesajlarla ilgili ilk işim numaramı vermek olacak merak etmeyin.

Konuşabileceğim Sohbet Arkadaş Arıyorum

Konuşmaktan kastım bazı durumlara çare bulmak değil arkadaşlar. İki medeni insan gibi sohbet etmek çok güzel olmaz mı? Yine bu konuda bana gelecek teklifleri de değerlendireceğim şüpheniz olmasın. Hemen telefonumu isteyenler de olacak. Biraz sakin dostlarım o da olur ama önce bir kendinizden bahsedin. Mesela ben o kadar içten konuşan bir bayanım ki yani nasıl desem iyiliğe önem veririm. Bu durum hiç yalnız kalmamamı sağlasa da yine de sohbet arkadaş arıyorum.

Evlenmeye sıra gelene kadar bakalım kimlerle tanışacağım. Şu sıralar acayip bir teklif yoğunluğu var. Yapmayın lütfen o kadar erken mi bu durumlar? Hele bir anlaşalım bakalım birbirimizi sevecek miyiz? Ben bu konuda hassasım arkadaşlar. Tanımadığım biriyle evlilik hayali kuramam kusura bakmayın. Son olarak genelde arkadaşlarımla iyi geçinirim. Sosyal bir bayanım. Gencim ve tabi ki güzelim. İşte size bir fırsat. Yazacak olan arkadaşlar şimdiden söylemem gerekir, çok şanslısınız.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Koca Arayan BayanlarSelam arkadaşlar. Esra ben. İyisiniz umarım. Koca arayan bayanlar arasında güzel bir kadın…
  Tags: var, arkadaşlar, olacak, biraz, dışında, o, arıyorum, iyi, yine, kadar
 • 10000
  Kız Arkadaş BulmaSelam millet herkes iyi mi? Bunu sormanın nedeni aslında şimdi çok daha iyi…
  Tags: arkadaş, mi, arıyorum, o
 • 10000
  Bayan Dost ArıyorumMerhabalar herkese. Şimdiden bana mesaj atacak olanları selamlıyorum. 26 yaşındayım. Aslında bayan dost…
  Tags: arıyorum, arkadaş, var, nasıl, bayanım, arkadaşlar, dışında, iyi, değil, evlilik
 • 10000
  Dul Bayan Arkadaş ArıyorumNalan ben arkadaşlar merhaba. 36 yaşındayım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler acaba merak…
  Tags: arkadaş, arıyorum, arkadaşlar, önce, iyi, değil, mi, var, bayanım

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj