Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Canan
Yaş: 24
Boy Kilo: 166 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

İyi günler herkese. Canan ben arkadaşlar. Whatsapp arkadaş arıyorum açıkçası. 24 yaşındayım. 166 boyunca 52 kiloda özel bir şirkette çalışan bayanım. Bugüne kadar birçok arkadaşlık teklif aldım hem de evlilik teklifi eden bile oldu. Bu yaş için evliliği filan düşünmüyorum. Önce bir sohbet edelim birbirimizi tanıyalım bakalım kimler neler düşünüyor değil mi? Buraya ilan verme amacım Whatsapp tanışma numaraları sayesinde konuşabileceğim birilerini bulmak. Ciddi düşünmeyi sonraya saklayabiliriz arkadaşlar. Bakalım biraz konuşalım, anlaşalım, muhabbet edelim, vakit geçirelim. Gerisi kendiliğinden gelir nasıl olsa. Whatsapp görüntülü sohbet numaraları aramanızdaki amaç nedir peki sizin? Benim gibi yalnızlıktan mı dem vuruyorsunuz sizde arkadaşlar?

Whatsapp sohbet arkadaşı arıyorum derken farklı düşüncelere hemen kapılmayın lütfen. Doğru düzgün bir sohbet arayışındayım. Online olarak görüntülü konuşur sohbetimizi yaparız. Neredeyse tüm gün çevrimiçi sayılırım. Bunun dışında gelecek mesajlarla ilgili ilk işim numaramı vermek olacak merak etmeyin ama sadece bana o güveni veren kişilere. İletişimde arkadaşlıklarda en önemli şey zaten güven değil mi arkadaşlar. Güvenin olduğu yerde saygının olduğu yerde her şey olur.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Konuşmaktan kastım bazı durumlara çare bulmak değil arkadaşlar. İki medeni insan gibi sohbet etmek çok güzel olmaz mı? Yine bu konuda bana gelecek teklifleri de değerlendireceğim şüpheniz olmasın. Whatsapptan sohbet etmek isteyenler telefonumu isteyecekler. Önce kendinizi güzel bir şekilde ifade etmenizi, beklenti ve isteklerinizi yazmanız gerekecek. Mesela ben o kadar içten konuşan bir bayanım ki yani nasıl desem iyiliğe önem veririm. Bu durum hiç yalnız kalmamamı sağlasa da yine de arkadaş arıyorum.

Birde bu arkadaşlığın sadece sanal olarak sınırlı kalmasını istemiyorum. Beraber gezebilelim, beraber yemeğe çıkabilelim. Farklı aktiviteler yapabilelim istiyorum. Birbirimize derdimizi anlatabilmek bir şeyler paylaşabilmek istiyorum. Gerçek bir dostluk arkadaşlıkta bunları gerektirmiyor mu zaten? Son olarak genelde arkadaşlarımla iyi geçinirim. Sosyal bir bayanım. Gencim ve tabi ki güzelim. İşte size bir fırsat. Yazacak olan arkadaşlar şimdiden söylemem gerekiyor. Saygılı olanlar kadın ruhundan ve dilinden anlayan romantik erkekler birkaç adım öndeler haberiniz olsun. O halde mesajlarınız gelmeye başlasın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba Canan hanım nasılsınız benim Mustafa. 40 yaşımdayım sizinle tanışmak istiyorum tabi siz de isterseniz aramak isterseniz 05364261045 ara görüş

Daha Fazla Mesaj