Sevgili Arıyorum

Herkese buradan kocaman bir merhaba arkadaşlar. Nasılsınız bakalım? Ben iyiyim arkadaşlar. Burada olmanın nedeni kısa ve öz aslında. Sevgili arıyorum. Bulmadan da gitmeye hiç niyetim yok. Uzun süredir böyle bir arayış içinde olduğumu da söylemek isterim. Aslında özel bazı isteklerim de var. Bunları mesaj atanlarla paylaşmak amacındayım kusura bakmayın. Sevgili arayan bayanlar genelde özelini korumak ister. Tıpkı benim gibi anlatabildim mi? Bunun dışında biraz daha açık olacağım.

Bekar Sevgili Arıyorum

Benim yaşım 27. Evlenmek istemiyorum henüz. Dediğim gibi sevgili arayanlar için güzel bir fırsatım ben aslında. Neden mi? Yani güzel mi güzel, bakımlı mı bakımlı bir kumral bayanı zihninizde canlandırır mısınız? Boyu da uzun hem. İşte o benim arkadaşlar. Nasıl beğendiniz mi? Görmeden olmaz diyenlerde mesajlarını yazsın numaramı vereyim o zaman sohbete başlayalım.

Demiştim ya sevgili arıyorum diye. Bazı kriterler olacaktır. Olması gerekir çünkü. Herkes ile hemen konuşmaya başlamak gibi bir huyum yok. Kibar erkeklere bayılırım öncelikle. Kibarlıktan kastım romantik de olacak. Sevgilisine sürprizler yapacak. Onu mutlu edecek. Kaldı mı ki böyle erkek bilmiyorum ama ben bu güzellikle evde kalacağım onu çok iyi biliyorum nedense. Umarım olmaz böyle bir durum. Geçenlerde görücü geldi durun onu anlatayım şimdi.

Sevgili Arayan Bayanlar

Görücü kapıyı çaldı gündüz vakti. Annem ile ben evdeyiz. Buyurun falan filan işte bildiğiniz şeyler. Geldiler kızınız çok güzel bir tanışalım dediler. Annem de misafirperver tabi çay kahve yaptım götürdüm. Neyse bunlar beni görmüş aşırı beğenmiş. Çocuk ne iş yapıyor dedi annem. Doktormuş. Benim gözler açıldı tabi güleceksiniz biliyorum ama gittikten sonra çocuğun fotoğrafını da gördüm. Tamam güzel sorun yok da nedense ısınamadım. Böyle durumlar çok yaşıyorum arkadaşlar. Paralı olsun olmasın ben öyle şeylere pek bakmam. Elektrik almak istiyorum anladınız mı?

Erkek arkadaş arıyorum ilanları sayesinde ulaştığım çok kişi oldu ama bir türlü ısınamadım ben. Artık bana dönüş yapılsın istiyorum. Ha bu arada sevgili olacağım kişiyle bilemeyiz evlenme hayali de kurulabilir sanırım. Yeter ki sevsin ve saysın başka bir şey istemez. Artık öyle görücü beklemek de istemem. Sevgili ilanı açtım işte gördüğünüz üzere şimdi sıra sizde. Mesajlarınızda bakalım neler yazacaksınız inanın merak ediyorum.

Güzel Sevgili Arayanlar

Kişisel görüşlerim ve beklentilerim bunlar arkadaşlar. Elbette sizlerin de bu konuda bazı istekleri olacaktır. Çekinmeden paylaşın lütfen sorun yok. Sevgili olmak için burada değil miyiz? Haliyle herkes ne beklediğini söylemek zorunda. Ya da ne bileyim işte anladınız sanırım. Konuşun arkadaşlar yazın bana. Numaranızı göndermenize gerek yok. Ben doğrudan vereceğim.

Sonuç olarak söyleyeceğim tek şey, sevgili aranıyor. Arıyorum ve bulacağım buna olan inancım sonsuz. Aklıma gelen başka şeyleri de paylaşmak isterim ama biraz sabırlı ilerleyelim derim. Heyecanı seviyorum. Romantizmi seviyorum. Bana güzel sözler söylenmesine bayılırım. En azından eski sevgililerim öyle yapıyordu ben de mutlu oluyordum. Sanal aşka inanmayanlar da olabilir. Yok hayır ben fazlasıyla inanıyorum arkadaşlar. Bu yüzden de bulacağım aradığım sevgiliyi kesinlikle.

Şimdilik benden bu kadar dostlar. Konuşma sırası sizde. Mesajlarınızı beklemeye başlayabilirim izninizle. Romantik beyleri bekliyorum. Aşk arayan sevgili isteyen beyler lütfen mesajlarınızı gönderin. Şanslı kişiyi ben belirleyeceğim. Telefondan sohbete açığım ayrıca arkadaş da kalabiliriz siz nasıl isterseniz. Yahu yeteri bana aşk verin sevgi gösterin. Uzun süredir bunlara aç kaldım. O zaman ben gidiyorum.

Erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumAyşen ben. Nasılsınız bakalım? Bana lakap olarak çilli Ayşen derler. Yüzümde biraz çil…
  Tags: yok, arıyorum, işte, arkadaşlar, güzel
 • 10000
  Kız NumaralarıLale ben iyi günler öncelikle. 26 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar çok ya bu…
  Tags: arkadaşlar, sevgili, işte, mi, güzel, yok, arıyorum
 • 10000
  Whatsapp Bayan Telefon NumaralarıMihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada…
  Tags: sevgili, arkadaşlar, yok, mi
 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan Bayanlarİyi günler. Nazlı ben. Adım gibi çok da nazlı değilim aslında. Ama erkek…
  Tags: güzel, işte, arkadaşlar

Mesajlar


 1. Sevgili arıyorum terbiyeli ahlaklı kibar güler yüzlü huyu güzel namuslu esprili yalan söylemeyen saygılı ve sevgi olsun beni üzmesin kızmasın darılmasın istiyorum

 2. Adım Aslı gürbüz bekarım evli değilim Diyarbakır da yaşıyorum ailemle birlikte ben annem abim iki ablam eniştem terbiyeli ahlaklı kibar güler yüzlü huyu güzel namuslu esprili yalan söylemeyen saygılı ve sevgi olsun beni üzmesin

Daha Fazla Mesaj