Sanal Arkadaşlık Siteleri

Profil Açıklaması

Gonca ben selamlar herkese. Geçen aramaya başladım ya şu yeni sanal arkadaşlık siteleri üzerinden bakıyorum nasıl arkadaş bulunuyor. Burası denk geldi. Ben de şansımı denemek istedim. Şimdi diyorlar sanal arkadaşlık kurmak nedir falan. Yahu gerçek arkadaşlık kurduk da ne oldu ki söyler misiniz? Birisi geldi seviyorum deyip soğudu sonra. Diğeri geldi çok kıskandı falan arada kaldık ya bu ne? O yüzden bana mesaj atacak olanlarla görüşme yapmak istiyorum. Doğru olan da bu sanırım. Neyse bakalım ya biraz heyecan da var.

Arkadaşlar yaşım 32. Genel olarak bakımlıyım ve güzelim. Çalışıyorum da. Bunun dışında günün her saati telefona bakabiliyorum sorun yok. Neyse bir de şöyle durumlar var. Canım sıkıldığı zaman kendime gelemiyorum. Nereden başlasam ki şimdi. Aslında şunu söyleyeyim önce. Benim canım sıkkın bu aralar. Bazen yalnızlık bazen farklı şeyler oluyor. Off ama ya buradan bulabilecek miyim arkadaş merak ediyorum. Biraz tezcanlıyım da kusura bakmayın.

Parasız Yeni Sanal Arkadaşlık Siteleri

Yeni sanal arkadaşlık siteleri sayesinde benim birkaç kankam da erkek arkadaş buldu. O kadar mutlular ki insan kıskanıyor yani. Her neyse yine bu süreçte can sıkıntısı bir yana boşluğa düşmek bir yana. Genelde çok konuşmayı seviyorum. İnsanları kıramıyorum falan filan. Ama biri beni kırarsa orada duruyorum işte. Üzülüyorum ve arkama bakmadan dönüp gidiyorum. Böyle şeyler olabilir hayatta lakin üzmeyin be şu kızları. Benim genel görüşüm bu şekilde. Valla saygılı ve sevgili birini bulursam bırakmam ki zaten.

Neyse arkadaşlar mesajlarınızı bekliyorum ben. Genelde dediğim gibi sevecen biriyim ama durduk yere kalbimi kıranlarla da işim olmaz. Telefon numaramı da mesaj atanlara vereceğim. İsterseniz yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar