Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

İyi günler ben Duygu. Burada olma nedenim açık ve net aslında. Resimli erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Görmeden ısınamam ki ben o yüzden erkek arkadaşımı canlı kanlı görmeliyim. Yaşım 27. Evlilik çağım da gelmiş diyorlar ama bilemiyorum o konuda yorum yapamam. Yeter ki insanlar benimle sohbet etmek istesin gerisi bende yani anlatabildim umarım.

Şimdi arkadaşlar benim huyum suyum falan biraz değişik gelebilir. Oysa narin bir yapıdayım. İnsanları severim, arkadaşlarım da fazladır. Önemli olan bu değil aslında. Genel itibariyle güzel bir bayanım ve bu durum insanların kıskanç olmasına neden oluyor. Sevgilim olmadan beni kıskananlar da oldu ama yoruldum işte. Tüm bu nedenlerden ötürü resimli erkek arkadaş bayanlar arasında yerimi aldım. Yani göreceğim önce sonra da telefonda konuşuruz. Lakin mesaj atanlara numaramı veriyorum bu da ayrı bir gerçek.

Ücretsiz Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Erkek arkadaş arıyorum ben dediğim gibi. Ama sevecen, konuşmasını bilen ve çok kıskanmayan. Ya bazen bıkıyor insan saçma sapan şeylerden. Gerçekten canımı sıkanlarla konuşmak bile istemiyorum. Oysa ben tamamen sessiz ve güzel bir arkadaşlık peşindeyim. Sessiz derken aramızda konuşuruz, çayımızı da içeriz falan ama kavgalı gürültülü arkadaşlıklar aman ya benden uzak gitsin. Çok çektim zamanında aynı hatayı yine yapmam.

Gelelim evlilik mevzusuna. Bu konuda bir beklentim yok çünkü arkadaş aramaya çıktım sadece. Ha baktık beğendik, hoşlandık falan o zaman durumun ciddiyetini konuşuruz. Arkadaşlık süreci biraz uzundur ya. İnsanlar birbirini tanımalı falan derken yıllar geçiyor. Geçsin tabi. Tanışmadan bu işler olmaz. Evlenmek de kolay şey değil. Aman ya uzatmayayım. Mesaj atanlara numaramı veririm sonrasında bakarız işte. Çok daralan biri değilim sabrım yok o kadar. Biraz özgürüm yani.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan Bayanlarİyi günler. Nazlı ben. Adım gibi çok da nazlı değilim aslında. Ama erkek…
  Tags: erkek, arayan, arkadaş, bayanlar, güzel, değil, işte, şimdi, arkadaşlar, zaman
 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSerap ben arkadaşlar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim. Çünkü buradan bir erkek arkadaş bulacağıma…
  Tags: erkek, arkadaş, arıyorum, numaramı, yüzden, o, arkadaşlar, insanlar, yok, şimdi
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: arayan, erkek, arkadaş, bayanlar, arkadaşlar, değilim, aslında, değil
 • 10000
  Ciddi Erkek Arayan BayanlarMerhaba güzel insanlar. Buse benim adım. Ciddi erkek arayan bayanlar arasındayım. Yaşım 27.…
  Tags: erkek, bayanlar, arayan, arkadaşlar, iyi, arkadaş, önce, işte, olan, mesaj

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj