Manisa’da Evlenmek İsteyen Erkekler

Profil Açıklaması

Fuat ben. Manisa’da evlenmek isteyen erkekler ilan açamaz mı sanıyorsunuz ya biz burada çok mu mutluyuz? Emin olun değiliz. Erkekler de evlilik sitesi sayesinde eş buluyor artık. Devir değişti ve biz de buna ayak uydurmak durumundayız. Gerçekten can sıkıntısı bir yana yalnızlık bir yana çok sıkıldım ben. Evimin hanımını arıyorum gelsin bulsun beni artık ya. Yaşım 33. Aslında geç kalmış sayılmam lakin bu yalnızlık beni mahvetti. Neyse güzel şeylerden de bahsedelim biraz. Hep böyle ağlayacak değilim merak etmeyin.

Manisa’da evlenmek isteyen erkekler konusunda merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz. Ben buralıyım, merkezde oturuyorum. İş yerim de burada. Geçinip gidiyorum. Yaz aylarında tatile çıkarım mutlaka. Tek başıma da olsa giderim yani. Şuan için ailemle kalıyorum. Evlilik için ev bile aldım hazırlıklar tamam. Her şey var sadece eş adayı yok. Ha bu zamana kadar oldu tabi lakin bir türlü ısınamadım, anlaşamadım falan öyle yarıda kaldı. Bu kez öyle olmasın istiyorum.

Manisa’da Evlenmek İsteyen Evlenmemiş Erkekler

Ben prensip sahibi bir erkeğim. Mesela ilgi duyan bayanlardan her zaman hoşlanırım. Elbette evlilik sürecinde ilgi alaka maksimum düzeyde olmalı. Sevmeli insanlar birbirini ve her konuda anlaşmalı. Yoksa evlilik yürümez ki. Daha önce evlenmedim ama ciddi düşündüğüm bayanlarda çok sorun yaşadım. Birisi aşırı kıskançtı. Diğeri ilgi göstermedi falan filan derken yaşımız 33 oldu işte. Artık daha ılımlı düşünüyorum bakalım kimler çıkacak karşımıza bu defa.

Evet benden şimdilik bu kadar arkadaşlar. Sözü size bırakıyorum. Mesajlarınızı atın ben de telefon numaramı vereyim konuşmaya başlayalım. Ben her şeye rağmen güzel düşünüyorum ki güzel olsun. Siz de böyle yapın tavsiye ederim. Kocaman selamlar tekrardan.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar