Koca Arayan Bayanlar

Selam arkadaşlar. Esra ben. İyisiniz umarım. Koca arayan bayanlar arasında güzel bir kadın olarak size yazıyorum. Bu konuda umarım anlayış içinde karşılarsınız beni. Çünkü evlenmek istiyorum artık. 29 yaşındayım. Tamam belki daha zaman var diyebilirsiniz ama yok öyle değil arkadaşlar. İnsanların beni sürekli evlen diye sıkıştırması da zoruma gidiyor. Bunun yanı sıra var olan sevgilim de yalnız bıraktı beni. Neden mi? Artık soğumuş. Ben biliyordum böyle olacağını. Bir arkadaşlık 3 sene sürerse sonu evlilik olmaz. Yaşadım ve gördüm. Artık evlenmek adına bakalım karşılaşacağım kişi kim olacak?

Arkadaşlar evleneceğim kişinin dul olmaması lazım. Yani o da ilk kez evlenecek benim gibi. Bunun dışında bazı şartlarım da var tabi. Sevgiden anlayacak arkadaşlar. Hayat arkadaşı bayanlar her önüne gelenle evlenmez bilin bunu. Şahsen ben arkadaşlıkları mı hep iyilikle yönlendirdim ama bir türlü sevgi göremedim. Çok alttan alıyordum çünkü. Artık bunu yapmayacağım. Tamam sevgilim olacak kişiyle yine iyi geçinirim ama artık ciddi düşündüğüm için biraz daha dikkatli olmakta yarar var.

Bekar Koca Arayan Bayanlar

Bekar koca arayan bayanlar burada mı? Bakıyorum da arkadaşlık ilanları konusunda arayış içinde olanlar da var. Bu güzel bir durum. Kendini başka türlü açıklayamayan insanların ilan açmasını destekliyorum. Ben de açtım ya işte görüyorsunuz. Mesajlarınıza açığım arkadaşlar. İstediğinizi sorabilirsiniz. Sonuçta evleneceğiniz bir bayan var burada. Bizim gibi arayışta olan bayanlar titiz olur. Seçici olur. Bunun dışında ne bileyim istediğini elde etmek için sabırlı davranır. Ben de onlardan biriyim canlar. Ha biraz sabırsızım sadece o kadar. Her zaman güzel kaldım, kalmaya da devam edeceğim. Gerçek bir sevgi arıyorum. Aşka inanan erkeklerle konuşmak istiyorum. Tek dileğim bu sizlerden.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kız Arkadaş BulmaSelam millet herkes iyi mi? Bunu sormanın nedeni aslında şimdi çok daha iyi…
  Tags: mi, arıyorum, güzel, o, ilanları, bayan
 • 10000
  Sohbet Arkadaş Arıyorumİyi günler herkese. Kiraz ben arkadaşlar. Sohbet arkadaş arıyorum açıkçası. 24 yaşındayım. Bugüne…
  Tags: arıyorum, arkadaşlar, kadar, bakalım, o, biraz, değil, mi, konuda, yine
 • 10000
  Bayan Dost ArıyorumMerhabalar herkese. Şimdiden bana mesaj atacak olanları selamlıyorum. 26 yaşındayım. Aslında bayan dost…
  Tags: arıyorum, bayan, yok, var, işte, istiyorum, olan, arkadaşlar, dışında, iyi
 • 10000
  Dul Bayan Arkadaş ArıyorumNalan ben arkadaşlar merhaba. 36 yaşındayım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler acaba merak…
  Tags: dul, bayan, arkadaşlar, arıyorum, iyi, istiyorum, kaldım, mi, değil, var

Mesajlar


 1. Merhaba Esra ,
  Öncelikle uzun yazmasını seven birisi değilim ama kısada olsa kendimi ilk başlangıç için tanıtayım. Hiç evlenmemiş birisi olarak doğayı farklı şehirleri kültürleri Gezmeyi seven birisiyim. Tanışmak istersen sevinirim.

Daha Fazla Mesaj