Koca Arayan Bayanlar

Profil Açıklaması

Selam arkadaşlar. Esra ben. İyisiniz umarım. Koca arayan bayanlar arasında güzel bir kadın olarak size yazıyorum. Bu konuda umarım anlayış içinde karşılarsınız beni. Çünkü evlenmek istiyorum artık. 29 yaşındayım. Tamam belki daha zaman var diyebilirsiniz ama yok öyle değil arkadaşlar. İnsanların beni sürekli evlen diye sıkıştırması da zoruma gidiyor. Bunun yanı sıra var olan sevgilim de yalnız bıraktı beni. Neden mi? Artık soğumuş. Ben biliyordum böyle olacağını. Bir arkadaşlık 3 sene sürerse sonu evlilik olmaz. Yaşadım ve gördüm. Artık evlenmek adına bakalım karşılaşacağım kişi kim olacak?

Arkadaşlar evleneceğim kişinin dul olmaması lazım. Yani o da ilk kez evlenecek benim gibi. Bunun dışında bazı şartlarım da var tabi. Sevgiden anlayacak arkadaşlar. Hayat arkadaşı bayanlar her önüne gelenle evlenmez bilin bunu. Şahsen ben arkadaşlıkları mı hep iyilikle yönlendirdim ama bir türlü sevgi göremedim. Çok alttan alıyordum çünkü. Artık bunu yapmayacağım. Tamam sevgilim olacak kişiyle yine iyi geçinirim ama artık ciddi düşündüğüm için biraz daha dikkatli olmakta yarar var.

Bekar Koca Arayan Bayanlar

Bekar koca arayan bayanlar burada mı? Bakıyorum da arkadaşlık ilanları konusunda arayış içinde olanlar da var. Bu güzel bir durum. Kendini başka türlü açıklayamayan insanların ilan açmasını destekliyorum. Ben de açtım ya işte görüyorsunuz. Mesajlarınıza açığım arkadaşlar. İstediğinizi sorabilirsiniz. Sonuçta evleneceğiniz bir bayan var burada. Bizim gibi arayışta olan bayanlar titiz olur. Seçici olur. Bunun dışında ne bileyim istediğini elde etmek için sabırlı davranır. Ben de onlardan biriyim canlar. Ha biraz sabırsızım sadece o kadar. Her zaman güzel kaldım, kalmaya da devam edeceğim. Gerçek bir sevgi arıyorum. Aşka inanan erkeklerle konuşmak istiyorum. Tek dileğim bu sizlerden.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam ben Ercan can Artvin’de ailemle beraber yaşıyorum otuz beş yaşındayım bekarım evlilik amacım Artvin’de ailemle beraber yaşıyorum aileme saygı sevgi çerçevesinde olması benim için önemli bu konuya dikkat edilmesi benim için önemli

  2. Hiç evlenmedim aşkı bulamadım ama hiçbir zamanda umudumu kaybetmedim parayı sevmiyorum huzur olmadıktan sonra ve hayatımda bir şeyi değiştirmiyor huzur onu bulduğum gün para kolay gerçek bağlılık ve bana ne verirsen 10 katı

Daha Fazla Mesaj