Kız Numaraları

Profil Açıklaması

Lale ben iyi günler öncelikle. 26 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar çok ya bu aralar sanki ya da bana mı öyle geliyor? İşte bu yüzden kendimi tanıtayım dedim. Açık konuşayım sevgili arıyorum ben arkadaşlar. Haliyle mesaj atacak olanlara tereddüt etmeden numaramı vermek istiyorum. Bunun dışında her zaman yalnız değilim. Sosyal biriyim. Üniversite okuyorum zaten. Neyse bunlar değil meselemiz telefondan da konuşuruz buna benzer şeyleri. Siz şuna cevap verin önce lütfen. Kadın numaraları her zaman her yerde bulunuyor mu? Durun ben söyleyeyim. Tabi ki hayır.

Benim bugüne kadar üç dört sevgilim oldu. Hepsi de çok sevdi beni. O kadar çok iyi anlaşıyorduk ki anlatamam. Ama birisi şehirden gitti, diğeri başkasını sevdi falan. Yordular beni anlayacağınız. Artık kendimi düşünüyorum. Sevgili teklifi yapacak olanları değerlendireceğim. Zaten kız numaraları isteyenlerin yazacağını biliyorum. Buyurun yazın dediğim gibi ben her konuya da açığım arkadaşlar.

Arkadaş Arayan Kız Numaraları

Şirin bir bayanım ben arkadaşlar. Bu şirinlik aslında öyle sevecen falan anlamında da olabilir. Fotoğrafım var zaten hoşlanacağınızı düşünüyorum bende. Çünkü beni gören bir daha bakıyor hemen numarasını kağıda sıkıştırıp veriyor. Bir durum değil mi? O yüzden buradayım işte. Lütfen saygılı olalım ki ben de sevgiyle yaklaşayım arkadaşlar. Bunun dışında istediğim pek bir şey yok. Tanışırız o kolay. Asıl önemli olan tanıştıktan sonraki süreç.

Dediğim gibi bugüne kadar sevgilim oldu. Bir bakıştan neler anlatmak istediğinizi anlarım yani. Bunun dışında aklıma gelen şeyleri de özelden konuşalım rica ediyorum. Her şeyi buradan yazarsam olmaz öyle. Biraz özelimiz olsun. Gördüğünüz üzere sıcak kanlı ve güzel bir bayanım. Varsın olsun bakalım sevgilimiz kim olacak.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam hanımefendi benim adım sefa 21 yaşındayım Trabzonluyum sizinle tanışmak istiyorum eğer sizde tanışmak isterseniz çok iyi anlaşacağımıza inanıyorum siz ne dersiniz

Daha Fazla Mesaj