Kız Arkadaş Bulma

Selam millet herkes iyi mi? Bunu sormanın nedeni aslında şimdi çok daha iyi olacaksınız. Biliyorum kız bulma konusunda herkes yorgun olabilir. Yani gülsem mi ağlasam mı? Bugüne kadar yaptığınız sohbetleri unutun. Ben varım. Ebru adım arkadaşlar. 25 yaşındayım. Kız arkadaş bulma konusunda kendine güvenemeyenler için buradayım aslında. Malum ben de erkek arkadaş arıyorum çünkü. Haliyle yapacağımız güzel sohbeti de hiçbir zaman unutmayacağınızı biliyorum. O halde şimdi biraz daha detaylı olarak kendimi sizlere tanıtmak istiyorum.

Kız Arkadaş Bulma Siteleri

Ben üniversite okuyorum. Genelde kız arkadaş arıyorum diyenler bana denk geliyor nedense. Tamam güzel bir bayanım. Bakımlıyım da. Kendime olan öz güvenim de çok ama bunlar yeterli mi sizce? Tabi ki yetmez. Arkadaş olacağım erkekte de bazı özellikler olmalı yani kusura bakmasın kimse. Birincisi kibarlık arkadaşlar. İkincisi saygı. Üçüncüsü de sevgi. Ben böyle bilir böyle söylerim. Okulda her gün teklif geliyor. Soruyorum neden ben diye? Çok güzelsin diyorlar. Yani güzelliğim için mi arkadaş olayım senle diyorum, neden olmasın diyor. Bilemiyorum ya o yüzden buradan gelecek teklifleri değerlendireceğim. Yordular beni çünkü.

Dürüst Kız Arkadaş Arıyorum

Kız arkadaş bulmak isteyenlere seslenmek istiyorum. Önce dürüst kız arkadaş aramayı deneyin. Her kızın güzelliğine vurulup da teklif etmeyin bence. Mesela şimdi ben kısaca kendimi tanıttım ama daha tanışmadık değil mi? O yüzden mesajlarınızı atın ki döneyim bende. Heyecanlıyım sizin gibi. Karşıma çıkacak erkekleri merak ediyorum. Kız arkadaş arıyorum deyip sürekli strese girmeyin yani. Yazın konuşalım bakalım numaramı da vereyim gerekirse ama güzel bir dille isteğin olur mu? Şimdi müsaade bana. Ama bekliyorum mesajlarınızı lütfen. Kibarlıktan yana olduğumu da asla unutmayın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Koca Arayan BayanlarSelam arkadaşlar. Esra ben. İyisiniz umarım. Koca arayan bayanlar arasında güzel bir kadın…
  Tags: güzel, o, ilanları, arıyorum, bayan, mi
 • 10000
  Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorumİyi günler herkese. Canan ben arkadaşlar. Whatsapp arkadaş arıyorum açıkçası. 24 yaşındayım. 166…
  Tags: arıyorum, arkadaş, o, mi, güzel, bayan
 • 10000
  Bayan Dost ArıyorumMerhabalar herkese. Şimdiden bana mesaj atacak olanları selamlıyorum. 26 yaşındayım. Aslında bayan dost…
  Tags: arıyorum, bayan, arkadaş, güzel
 • 10000
  Dul Bayan Arkadaş ArıyorumNalan ben arkadaşlar merhaba. 36 yaşındayım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler acaba merak…
  Tags: arkadaş, arıyorum, bayan, mi

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj