Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Serap ben arkadaşlar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim. Çünkü buradan bir erkek arkadaş bulacağıma inanıyorum. Yaşım 26. Evlenmek gibi bir sürece şu an girmek istemiyorum. Haliyle önce birbirimizi tanımanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Kendime Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram da sadece mesaj atacak olanlara verilecek. Bu konuda tavizim yok arkadaşlar. Çünkü şimdi buradan yazsam herkes arayacak mesaj atacak. Kimin yazdığını bilmeyeceğim için böyle bir topa girmem. O yüzden kendime erkek arkadaş arıyorum ve mesaj atanları tanımak için hemen numaramı da vereceğim. Bunu söyledikten sonra şimdi gelin daha güzel bir şey anlatacağım sizlere.

Kendime Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Arkadaşlar ben titiz bir bayanım. Genç ve güzel olduğum için çevremdeki insanları da iyi seçerim. İster erkek ister bayan olsun beni sevmeyen insanlarla aynı ortamda bulunmam. Bunun dışında erkek arkadaş arıyorum tel isteyenler de olmadı mı sanıyorsunuz? Ya bir mekanda oturuyorum kağıtlar geliyor, çiçekler gönderiliyor. Hangisine yetişeceğimi bilemediğim için orada dur diyorum kendime. Bir de çiçek göndereni görsem gam yemeyeceğim. Şekli yok ortada ben kime güvenip teklife evet diyeyim söyler misiniz?

Gördüğünüz üzere bana böyle ucuz tekliflerle gelenleri reddediyorum. İstediğim şey açık olmanız. Mesajlarda ne istediğinizi söylemeniz. Açık olmaktan kastım da şu tabi ki. Günden güne yalnızlaşan kalbime derman olmanızı istiyorum. Her zaman insanlar yalnız kalabilir. Önemli olan doğru insanı bulmak ve onunla uzun süre beraber yaşamaktır bana göre. Belki evlilik de olacak. Bunu kimse bilemez. Şahsen ben en az 1 sene takılmadığım insanla evlilik kararı alamam.

Canlar bir şeyden daha bahsetmek istiyorum sizlere. Ben yaralı bir bayan değilim. Tamam sevgilim oldu, ayrıldık falan ama öyle arkasından yas tutacak biri değilim. Bu yüzden kendime erkek arkadaş arıyorum. Gerçekten ciddi olan insanlar yazsın bana. Takılırız, güleriz hatta beraber ağlarız onda sorun yok. Ancak günlerdir benim telefonlarım susmuyor. Numaramı nereden bulmuşlar ise arıyorlar. O yüzden de yeni aldığım telefon numaramı vereceğim buradan.

Erkek Arkadaş Arayan Bayan Telefon Gerçek Numaraları

Günümüzdeki aşklar sahte mi olmuş ne? Aşklar kadar telefon numaraları da sahte gibi. Bu konuda insanları mağdur etmenin mantıksız olduğunu düşünüyorum. Yani biriyle arkadaş olacaksan neden yanlış numara veriyorsun ki? Bu yüzden ben erkek arkadaş arayan bayan telefon gerçek numaraları konusunda kimseyi mağdur etmeyeceğim kesinlikle. Ne isem oyum ben canlar anladınız değil mi?

Şimdi gelelim isteklerime. Eğer ki Erkek arkadaş arayan bayan telefon numaraları almak istiyorsanız önce bir erkek dürüst olacak arkadaşlar. Kendini ağırdan almayacak bile bile. Göstermelik tavırlara gelemiyorum. Ciddiyeti severim. Ayrıca bir erkeğin yanımda olması demek beni kıskanacağı anlamına geliyor. Çünkü o kadar güzelim ki bir mekana girdikten sonra insanlar hemen bakmaya başlıyor. Valla bu benim suçum değil. Güzelim ne yapayım?

İnsanların isteklerine göre hareket ederim. İnsanlar dediğim sevgilim olacak kişi yani. Bunun dışında her zaman sevecenim. Saygı ve sevgide kusur etmem. Erkeğimi sahiplenirim. Tıpkı onun beni sahiplenmesi gerektiği gibi. Bunun dışında aklıma gelen şeyler bu kadar sanırım. Ha unutmadan söyleyeyim. Uzun boylu bir bayanım. Kumralım. Boyu boyuma uygun kişilerle muhatap olurum. Tamam çok da ayrım yapmam ama bir ortama girince aramızda ciddi bir fark olmasın isterim.

Az çok gözünüzde canlandım sanırım. Nasıl bir güzellik bekliyorsunuz o halde benimle paylaşın. Numaramı da vereyim tabi yeni numaramı. Sonra da güzelce aşk yaşamaya başlayalım. Bilemeyiz neler yaşayacağız. Ya da ne bileyim evlilik mi olur başka bir şey mi olur zamanla anlarız. Kendime erkek arkadaş arıyorum telefon numaram bu diyorsanız mesajlarınızı bekliyorum. Görüşmek üzere..

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarMerhaba öncelikle arkadaşlar. Türbanlı dul bayanlar ile arkadaş olmak isteyenler için buradayım açıkçası.…
  Tags: arkadaşlar, arkadaş, o, şimdi, mi, yüzden
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: arayan, erkek, arkadaş, arkadaşlar, bayan
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada…
  Tags: arkadaşlar, arıyorum, arayan, mi, bayan, kadar, şimdi
 • 10000
  Dul BayanlarSelamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2…
  Tags: arkadaşlar, bayan, arıyorum, arkadaş, şimdi, numaramı, dışında, yok

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj