Kayseri’de Evlenmek İsteyen Erkekler

Profil Açıklaması

Kayseri’de evlenmek isteyen erkekler içinde benim yerim ayrıdır kimse kusura bakmasın. Çünkü bu süreçte kendimle ilgili kararlar aldım ve uygulayacağım. Bayanların dilinden o kadar iyi anlıyorum ki bir tanışan oturup sabaha kadar sohbet etmek istiyor. Bununla övünüyorum evet ne yapayım çünkü gerçekten öyleyim. Şu konuyu da açıklamakta yarar var; evlilik uzun bir yoldur. Yolun başında dikkat etmek gerekir. Yani huyu suyu güzel biriyle tanışmak daha iyidir. Sonradan kötü huylu insanların ortaya çıkması evliliği bozabilir. Ben bu durumu ciddiye alıyorum umarım aynı düşüncede olan bayanlar da bana yazar ve başlarız muhabbete.

Kayseri’de evlenmek isteyen erkekler bu kararı almadan önce iyi düşünür aynı benim gibi. Karşımızdaki bayanın nasıl mutlu olabileceğini, bizi mutlu edip etmeyeceğini falan düşünürüz işte. Öyle hemen tanışıp haydi evlenelim demeyiz, en azından ben demiyorum. Ciddiyetimi anlamışsınızdır umarım. Bayan arkadaşlara saygım sonsuzdur. İyi bir dinleyiciyim ayrıca. Böyle işte çok mu uzattım acaba? Lütfen kusura bakmayın. Birkaç durum hakkında da bilgi paylaşıp mesajlarınızı beklemeye başlayacağım.

Kayseri’de Evlenmek İsteyen Sempatik Erkekler

Şimdi arkadaşlar genel olarak benim hayat bakış açım çok geniş. Yaşım 33. Çalışıyorum, geziyorum, eğleniyorum. Çalışmak dışında kalanları artık eşimle yapmak istiyorum. Yaşın ilerlemesi beni daha çok olgunlaştırdı. Daha umutla bakıyorum artık geleceğe. Umuyorum sohbet edeceğimiz bayanlar da bu şekilde bakıyordur. Bazen yalnızlığım beni üzse de umut etmekten başka çaremiz yok.

Kayseri’de oturan ya da oturmayan herkes yazabilir arkadaşlar. Evlilikte mesafeler engel değildir diye düşünüyorum. Mesaj atanlara numaramla dönüş yapacağım bitsin şu hasretlik yahu. Şaka tabi ki ciddi bir şekilde ilerleyelim arkadaşlar ki sağlam adımlar atmış olalım. Temeli sağlam olan arkadaşlığın sonsuza kadar yolu vardır unutmayalım.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar