Karaman’da Evlenmek İsteyen Erkekler

Profil Açıklaması

Herkese selam olsun. Öncelikle ilanımı okuyacak sevgili bayanlar merhabalar. Adım Sezer. Karaman’da evlenmek isteyen erkekler için bana yazabilirsiniz. Benim kararım kesin ama bu süreçte kimlerle karşılaşırım, nasıl bir sohbet ilerler bilemiyorum. Umuyorum ki güzel bir başlangıç yapacağız. Ayrıca Karaman’da evlenmek isteyen erkekler ilan açmaya başlamış sanıyorum. Gerçi burada ilk benim sanırım bu güzel bir şey. Her geçen gün yalnızlığım beni mutsuz ederken böyle bir karar almış olmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

Yaşım 34 arkadaşlar. Çalışıyorum, durumum iyi halim vaktim yerinde. Baktım ki her şey tamam bir evlilik eksik onu da halledelim dedim. Güzel bir sohbet ederiz önce. Sonra elektrik alıp alamadığımıza bakarız. Hoşlanmadan yola çıkamayız orası kesin. Benim umudum var. Yakışıklıyım, bakımlıyım, estetik açıdan da kendimi seviyorum. Daha ne olsun ya gerçekten aradığınız kriterler nedir bilmiyorum ama hepsine sahibim.

Karaman’da Evlenmek İsteyen Zengin Erkekler

Karaman’da oturan bayanlar önceliğimdir sohbet konusunda. Farklı yerlerden de yazabilirsiniz hiç sorun değil. Arkadaşça başlarız, muhabbeti ilerletiriz ve umuyorum ki güzel sonuçlar alırız. Hep umarak geçti hayatım. Artık dur dedim kendime. Uygun bir eş bul ve yoluna bak dedim içimden. Bunu gerçekleştireceğim sorun yaşamadan. Bir ömür boyu mutlu edeceğim bayanı arıyorum sonuç olarak.

Arkadaşlar kendimle ilgili bazı bilgiler vereyim müsaadeniz olursa. Ben ilgiyi kaybetmeyen, her zaman bayanları mutlu edebilen biriyim. Duygusal açıdan baktığımız zaman ne kadar ilgi duyarsanız bir bayana o kadar mutlu edersiniz. Şahsen psikoloji mezunu olduğum için sadece bayanların değil tüm insanların dilinden anlayabiliyorum. Evimi rahatlıkla geçindiririm. Mutsuz tek bir günümüz bile olmaz emin olabilirsiniz. Detayları zaten mesaj attıktan sonra konuşmaya başlayacağız. Şimdilik hoşçakalın lütfen ama beni de unutmayın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar