Kapalı Bayanlar Evlilik

Merhaba öncelikle. Kapalı bayanlar evlilik sitesi sayesinde sizlerle iletişim sağlıyorum. Adımı sadece mesaj atanlarla paylaşmak istiyorum. Bu nedenle lütfen ısrar etmeyin yorumlarda. Mesaj atanlara numaramı da vereceğim muhtemelen. Çünkü bir süre konuşup tanımak isterim. Öyle hemen ilk mesaj atanlara gel tanışalım demem. Önce mesajları okurum. Bakarım kimler mantıklı kimler gerçekten aşk arıyor. Daha sonra mesaja yanıt veririm. Numaramı da atarım. Gerisi aramızda. Ama bu konuda birden fazla kişiyle konuşmak istiyorum. Benim tanışma sürem hemen değil. Birkaç haftada anca tanıyabilirim insanları hak verin lütfen.

Arkadaşlar kapalı bayanlar evlilik sitesi arıyorum diyenler biraz beklesin. Önce bana yazsın. Gerçekten kapalı güzelliği denen bir şey var biliyor musunuz? Yaşım 27. İstemeye gelen erkek sayısı 10’u geçti. Şaka değil yalan da değil. Güzel olan her zaman dikkat çeker her zaman istenir. Ama tanımadığım biriyle hemen apar topar evlenmek? İşte bu bana göre değil.

Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Sanal ortamlarda oluşan aşklara inancım var. Çünkü örnekleri var sanırım. Bir arkadaşım da buradan tanışmış görüşüyorlar. Umarım iyi olur evleneceğiz falan diyorlar çok da sevindim. Sıra sana geldi dediği için ben de bir konu açayım dedim. Kapalılardan hoşlanan erkekleri o halde mesaj atmaya davet ediyorum arkadaşlar.

Kendimden de bahsedeyim biraz. Romantik bir bayanım. Sürpriz yapmayı severim. Cana yakınım. Güzelim tabi bunu söylememe gerek yok görünce ağzınız açıkta kalabilir sanırım. Peki bu kadar güzelsin burada ne işin var diye soranlara da söylüyorum, dediğim gibi ben sanal aşk ile başlayan arkadaşlığı seviyorum ve inanıyorum buna. Yaşamak istiyorum işte. Saygı gösterin lütfen. Neyse haydi o zaman mesajları görelim bakalım kimler evlenmek derdinde, kimler güzel kız bulmak istiyor.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Olgun Bayan ArayanlarMelike ben. İyi günler. Herkes iyidir umarım. Burada olma amacımı az çok anlamışsınızdır.…
  Tags: arkadaşlar, var, değil, güzel, erkek, istiyorum, tanışma, buradan, şey, umarım
 • 10000
  Evlilik İlanları Telefon NumaralarıEvlilik İlanları Telefon Numaraları arayan herkese selamlar. Nur benim adım. 24 yaşındayım. Aslında…
  Tags: evlilik, güzel, arkadaşlar, evlenmek, tabi, olan, konuda, severim, kadar, var
 • 10000
  Ciddi Evlilik Düşünen BayanlarSeda ben. 28 yaşındayım. Ciddi evlilik ilanları üzerinden bana ulaşan çok sayıda erkek…
  Tags: evlilik, bayanlar
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarZehra ben. Merhaba. Bakıyorum da evlenmek isteyen zengin bayanlar ilanı açmamış kimse sanırım.…
  Tags: arkadaşlar, evlenmek, bayanlar, isteyen, kadar, yok, istiyorum, hemen, vereceğim, olan

Mesajlar


 1. Selam ben İsmail ben ciddi tesettürlü dini vecibeleri yerine getiren bir hanımla izdivaç yapmak istiyorum benim yaşım 53 aradığım hanım efendinin 45 50 arası aramıyorum.teşekkürler.

 2. Selam nasılsınız? Sizi ciddi evlilik için tanımak isterim. 29 yaşındayım Tekirdağ’da oturuyorum ulaşım sorunum yok. İşinde gücünde sakin dinine bağlı yaşayan biriyim. Dürüstlük sevgi saygı ve sadakate inanırım. Lafta değil yaşayarak göstererek sevebilmeli insan. Hayırlısı tanıdıkça sever insan ulaşın lütfen saygılarımla

Daha Fazla Mesaj