İstanbul Dul Bayan Telefon Numaraları

Profil Açıklaması

Selamlar Müzeyyen ben. 39 yaşındayım. İstanbul Dul Bayan Telefon Numaraları  arayanlar için buradayım aslında açık konuşayım. Ben arkadaş arıyorum ya böyle iyi bir erkek arkadaş ama. Yalnız bırakmayacak, yanımda olacak, sohbeti falan güzel biri yok mu ki? Buradan ilan açmanın nedeni de artık gerçek hayattaki arkadaşlıklara güvenmiyorum. Sanırım İstanbul Dul Bayan Telefon Numaraları arayanlar biraz sabırsız. Hemen o dakika ulaşayım istiyorlar. Biraz sakin olalım mı genç adamlar? Buradayım merak etmeyin. Tek istediğim mesaj atmanız. Yorum da bırakın ama telefonumu özelden vereceğim ben size.

İstanbul’da yaşıyorum. Dulum. Güzelim ama söyleyeyim onu en baştan. Çünkü kendime gerçekten bakıyorum. Biraz sinirli bir yapım olsa da insanlar bana hep iyi gözle bakıyor. Bunun yanı sıra kendime öz eleştiri de yapıyorum. Nasıl mı? Bakın böyle işte…

İstanbul Dul Bayan Telefon Numaraları

Yalnız olmak beni üzüyor. Sonra diyorum ki neden yalnızsın sen be kadın? Ardıma bakıyorum, güvensiz erkekler kalmış geride. İşte bu yüzden yalnızım ben. Herkesle iyi geçinsem de yarı yolda bırakacak olanı gözünden tanıyorum. Bu durum can sıkıyor tamam mı? Umarım anlatabildim. Bana önce güven verin arkadaşlar. Güven verin ki ben de adım adım yaklaşayım. Yoksa anlaşamayız böyle gelir geçer her arkadaşlık.

Güvenden kastım şu; İlk mesajda kendini anlatacak birileri lazım. Bazıları hemen konuya dalıyor. Hayırdır arkadaşlar ya neyin acelesi ki bu? Ben bir yere gitmiyorum ki. Erkek arkadaşımı bulmadan da gitmeyeceğim. İstanbul’da erkek arkadaş arayan bayanların sayısı emin olun çok fazla. İyi ki burası da var. Yoksa yalnızlığa devam ederiz valla. Neyse bakalım heyecanla ve umutla bekliyorum mesajlarınızı. Yaş kriterim yok, anlayış ve güven odaklıyım hepsi bu.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj