Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Merhabalar evlenmek isteyen iyi insanlar. Sözlerime başlamadan önce kendimi tanıtayım. Meltem ben. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içinde olanlar için buradayım. Burada hem çalışıyor hem üniversite okuyorum aslında. Çalıştığım yer akrabalarımın yabancı değil. Ailem Türkiye’de. Genelde Temmuz gibi ben de gelirim İzmir’de oturuyoruz normalde. Neyse asıl önemli olan şey benim aldığım kararlar. Yaşım 27 ve evlenmek istiyorum.

Türkiye’den olsun istiyorum yuva kuracağım kişinin. Çünkü yabancıların geleneklerine falan ben alışamadım burada. Tamam güzel bir ülke olabilir ama benim ülkemin yerini asla tutamaz. Dönüş için bahane olacak sanırım. Okulum da bitmek üzere. Staj bitti mi ben de buradan ayrılırım. Ha yok buradan bir Türk erkek yazarsa ve anlaşırsak kalmaya devam ederim o ayrı durum.

Hollanda Evlenmek İsteyen Türk Bayanlar Telefonları

Gerçek sevginin ne olduğunu bilirim arkadaşlar. Nedir söyleyeyim mi? Sabahlara kadar uyumadan beklemektir. Ya da sabahın ilk ışıklarında kapının önünde durabilmektir sevgiliyi görmek için. Bunları ben yapmadım ama benim için yapanlar her zaman oldu. Fakat gördüm ki kalıcı olamadılar. Gittiler benden, yüreğimden. Üzüldüm başlarda ama dedim ki bir dur ya kim bilir kimler çıkacak karşına senin. Böyle derken bir de baktım ki evlilik kararı almışım.

Hollanda evlenmek isteyen bayanlar benim gibi düşünür mü bilemem ama nereden baksan tutarsızlık yaşadım hep. Bu nedenle mesajlarınızı atarken kişisel düşüncelerini de paylaşın. İnsanlara güvenmek istiyorum. Hollanda’dan yazan olursa daha iyi olur. Olmasa bile arkadaş oluruz yine sohbet ederiz sorun değil.

Ben minik yüreğimle birçok yükü sırtladım ama şimdi sevgiyi hak ettiğime inanıyorum. Varsın olsun bununla da görüşeceğim gibi bir düşüncem yok. Evlilik üzerine planlarımı kurdum ve umuyorum ki güzel insanlarla karşılaşacağım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Gürcistan'da Evlenmek İsteyen BayanlarŞule ben arkadaşlar iyi günler dilerim. 29 yaşında güzel bir kadınım ben. Bu…
  Tags: evlenmek, arkadaşlar, güzel, iyi, isteyen, bayanlar, önemli, olan, ilk, burada
 • 10000
  Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen BayanlarŞeyda ben. İyi günler herkese. Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Henüz beni hak…
  Tags: evlenmek, bayanlar, dan, isteyen, böyle, arkadaşlar, evlilik, yaşım, buradan, kadar
 • 10000
  Makedonya’da Evlenmek İsteyen BayanlarHülya ben. 31 yaşımdayım. Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar var mı arayan acaba? Şansımı…
  Tags: evlenmek, isteyen, bayanlar, yabancı, arkadaşlar, arkadaş, mi, evlilik, aslında
 • 10000
  Hollanda Evlenmek İsteyen BayanlarMerhabalar evlenmek isteyen iyi insanlar. Sözlerime başlamadan önce kendimi tanıtayım. Meltem ben. Hollanda…
  Tags: evlenmek, hollanda, isteyen, bayanlar, istiyorum, değil, güzel, yok, türkiye, buradan

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj