Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanları Telefon Numaraları arayan herkese selamlar. Nur benim adım. 24 yaşındayım. Aslında evlenmek için henüz erken diyenler çok ama ben ciddi evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Bu kararı almamın bazı nedenleri var. Ya sevgilim olmadı mı sanki oldu tabi ama gördüm ki hiç gerçek sevgi yok. Ben bu yüzden doğru aşkı evlilikte bulacağımı düşünüyorum arkadaşlar. Tabi ki bazı kriterlerim olacaktır. Bu kriterlere uyum sağlayanların bana dönüş yapmasını rica ediyorum.

Arkadaşlar evlilik ilanları telefon numaraları üzerinden arayışınız var biliyorum. Hissediyorum yani illa ki güzel bir bayanla konuşmak için telefona ihtiyaç duyuluyor. Artık aramayın. Ben telefon numaramı sizlerle paylaşacağım. Asıl önemli olan nokta bu konuda ne kadar dürüst olduğunuz. Çünkü doğru ve saygılı insanları severim. Bunun dışında yalan konuşan ve doğal olarak dürüst olmayan insanlarla işim olmaz. Bugüne kadar da olmadı zaten.

Ciddi Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Bayanların telefon numaraları istenirken önce kibar olunmalı. Bana yazacağınız mesajlarda ilk olarak buna dikkat edeceğim arkadaşlar. Severim kibar adamları. Eş adayım da buna göre kendine özen göstermeli. Bakımlı olmalı. Neden mi? Çünkü ben fazlasıyla bakımlı ve güzel bir bayanım. Hayatta bir kez evleneceğimiz için bu konuda sorun yaşamak istemiyorum. Önceliğimiz güzel bir arkadaşlık. Daha sonra evlilik hayalleri kurarız o hiç sorun değil de anlaşabilecek miyiz? Geçen yıl bir evlilik teklifi almıştım sadece. 23 yaşında evlenmek olmaz diyerek reddetmiştim.

Şimdi karşıma gelecek olan beyefendilerle güzel bir konuşma yapmak istiyorum. Mesajlarınızda kendinizi tanıtın bu çok önemli. Bunun dışında varsa iletişim numaranızı verin ben dönüş yaparım. Ya da direk isteyebilirsiniz size kalmış. Ama unutmayalım öncelik kibar olmak. Saygılı davranmak. Sevgi ikinci plandadır benim için.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Olgun Bayan ArayanlarMelike ben. İyi günler. Herkes iyidir umarım. Burada olma amacımı az çok anlamışsınızdır.…
  Tags: arkadaşlar, var, mi, değil, güzel, istiyorum, zaten, olmaz, ilanları
 • 10000
  Kapalı Bayanlar EvlilikMerhaba öncelikle. Kapalı bayanlar evlilik sitesi sayesinde sizlerle iletişim sağlıyorum. Adımı sadece mesaj…
  Tags: var, bayanlar, değil, evlilik, evlenmek, istiyorum, arkadaşlar, numaramı, güzel, o
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarZehra ben. Merhaba. Bakıyorum da evlenmek isteyen zengin bayanlar ilanı açmamış kimse sanırım.…
  Tags: arkadaşlar, evlenmek, bayanlar, isteyen, artık, kadar, yok, istiyorum, olan, zaten
 • 10000
  Ciddi Evlilik Düşünen BayanlarSeda ben. 28 yaşındayım. Ciddi evlilik ilanları üzerinden bana ulaşan çok sayıda erkek…
  Tags: evlilik, ciddi, bayanlar, ilanları

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj