Evlilik Arayan Bayanlar

Kolay gelsin mi desem ne desem şimdi giriş için. İnanın çok heyecan var bende. Merhaba o zaman. Evlilik arayan bayanlar ile ilgili merak edilenleri yanıtlayacağım. Çünkü ben de evlenmek için bir adım atmak istiyorum. Berna benim ismim. 24 yaşındayım. Yalnız değilim. Yani sevgilim yok ama çok sosyal arkadaşım var. Bu nedenle yalnız hissetmiyorum kendimi. Ancak bir sevgili yapmanın zamanı geldi sanırım. Sevgilim olacak kişi aynı zamanda evleneceğim kişi olur umarım. Ben böyle birini istiyorum çünkü.

Evlilik Tanışma Siteleri

Gün geçmiyor ki gelen teklifler azalmasın. Hep evlenme teklifi alıyorum. Bir sakin bırakmadılar. Bu yüzden kendimi eve kapattım. Buradan arkadaş bulacağım kafaya taktım valla. Evlilik düşünen bayanların cep numaraları da aranıyor biliyorum. Heyecan yapmayın vereceğim. Ama önce sizi bir tanımak istiyorum. Neler yaparsınız, nelerden hoşlanırsınız, evlenmek istediğiniz bayanda olması gerekenler neler? Bu sorulara yanıt verecek olanları öncelikle değerlendireceğim.

Evlilik Arayan Dürüst Bayanlar

Evlilik isteyen bayanlar neler düşünür bilemem ama herkesin kendine göre bir düşüncesi var. Son zamanlarda neden yalnızım söylemek istiyorum. Aslında biraz özel ama bir kısmından bahsedeyim dinlersiniz değil mi? Arkadaşlar ben evliliğin eşiğinden döndüm. Nişanlanacağım gün bir bayan bana ulaştı ve sevgilimle olan durumunu anlattı. Bu durumu bir daha yaşayamam ben. Çok kötü günlerdi. Tabi aradan 2 sene geçti ama unutamıyor insan. Unutturacak bir arkadaşa dosta ve eşe ihtiyacım var. Anladınız değil mi?

Sonuç olarak benim demek istediklerim bu kadar. Güzel bir geleceği beraber kurmak için aranızdayım. Lütfen mesajlarınızı bu çerçevede atınız. Benim yüreğim bir kez kanadı. Bir daha kanatamam. Bu yüzden görüşeceğim kişinin bana güven vermesi gerekiyor. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, evlilik, merak, var, neler
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarRahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, önce, var, biraz, aslında, zaman, lütfen, yok
 • 10000
  Evlenmek İsteyen BayanlarAhu Naz ben. Selamlar. Evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim sadece. Bu konuda benimle…
  Tags: evlenmek, isteyen, bayanlar, güzel, arkadaşlar
 • 10000
  Yurtdışı Evlilik İlanlarıSena’dan herkese selam. Yurtdışı evlilik ilanları artık beni anca keser diye düşünüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, evlilik, istiyorum, var, insan, değil, güzel, arkadaşlar, siteleri, gerekiyor

Mesajlar


 1. Selam ben Samet 35 yaşındayım bekarım yalnız yaşıyorum bekarım tanışmak için bayan arkadaş arıyorum 1.80 boyunda yakışıklı bakımlı hijyenik eli yüzü düzgün işi gücü olan maddi sıkıntısı olmayan evi aracı olan yakışıklı bir gencim kendini ciddi bir beraberliğe hazır hisseden ve çevresinde aradığını bulamayan bayan arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Arkadaş canlısı biriyim beyaz tenli atletik yapılı yumuşak sevecen asabi olmayan giyimine özen gösteren neşeli biriyim niyetim ciddi bir tanışma olması ve evlilik gibi bir planım var nasip her şey varsa hayırlı bir kısmetim tanımak tanışmak istiyorum İstanbul’dan arayışım yazabilirsiniz

Daha Fazla Mesaj