Evlenmek İstiyorum

Ayşen benim adım. Evlenmek istiyorum arkadaşlar. Yaşım 31. Biraz geç mi kaldık bilemem ama evlilik ilanları üzerinden baktım da insanlar eşini bulabiliyor. Ben gerçek hayatta da çok teklif aldım ama nedense samimi gelmediler. Bu yüzden şansımı ücretsiz evlilik sitesi üzerinden değerlendirmeye karar verdim. Bunun dışında biraz taleplerim var. Her bayanın olur lütfen anlayışla karşılayın. Neyse şimdi geçeyim asıl meseleye. Müsaitseniz lütfen sonuna kadar okuyun.

Evlenmek İstiyorum Telefon Numaram

Evlenmek istiyorum diyen kadın ilanları içinde arkadaşlar evlenmek istiyorum dediğimde sağ olsunlar ailem destekledi beni. Gerçekten yaş gidiyor artık. Bunun dışında şöyle kız arkadaşını koruyacak onu hep mutlu edecek ve sevecek biri vardır diye düşünüyorum. Bunun dışında insanlara bakış açısı çok önemli. Bazıları zaman geçirmek için bazıları da ömür geçirmek için sevgili bulur. Ben ikincisi olmak isterim. Yani evlenerek bu durumu taçlandırmak amacındayım.

Yeni  Bedava Evlilik İlanları

Ücretsiz evlilik sitesi çok şükür buldum ama gelecek mesajların nasıl olacağını düşünüyorum şimdiden. Varsın olsun ilk yazanla evleneceğim gibi bir durum asla söz konusu olmadığı gibi insanların bana olan güvenini sarsmak da istemiyorum. İnanın ben bu zamana kadar çok aşk gördüm çoğu da sahteymiş. Artık gerçek hayata bu yüzden inanmıyorum. Yani gerçek hayattaki sevgi kırıntılarına inancım yok.

Ücretsiz Evlilik Sitesi Arıyorum

Gördüğünüz üzere ciddiyim ve tek sözüm evlenmek istiyorum. İşi olanlar, hayatıma mutluluk katacak olanlar daha fazla beklemesin ve mesajlarını göndersin olur mu? Bu konuda beni yarı yolda bırakmayacak beyefendilere ihtiyacım var. Son olarak dini evlilik sitesi ilanlarım da var ve umduğumu bulamadım. Zaten evlilik ilanları telefon numaraları arayanlar da bana ulaşabiliyor. Buradan mesaj atacak olanlara telefonumu veririm ve sohbet etmeye başlarız. Gerisi bakalım nasıl olacak. O halde görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarRahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, var, biraz, lütfen
 • 10000
  Koca Arayan BayanlarSelam arkadaşlar. Esra ben. İyisiniz umarım. Koca arayan bayanlar arasında güzel bir kadın…
  Tags: var, arkadaşlar, artık, biraz, dışında, olur, evlenmek, istiyorum, ilanları, olanlar
 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarKolay gelsin mi desem ne desem şimdi giriş için. İnanın çok heyecan var…
  Tags: evlilik, istiyorum, var, yüzden, evlenmek, arkadaşlar, biraz, kadar, lütfen, olur
 • 10000
  Yurtdışı Evlilik İlanlarıSena’dan herkese selam. Yurtdışı evlilik ilanları artık beni anca keser diye düşünüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, evlilik, istiyorum, ilanları, var, artık, arkadaşlar, biraz, gerçek, telefon

Mesajlar


 1. Merhabalar hanımlar ben Mustafa Manisalıyım 30 yaşındayım aslan burcuyum 1.90 boyunda 85 kilo ela gözlü bekar bir erkeğim daha önce hiç evlilik yapmadım sevgili saygılı hoşgörülü nezaketli sadık bir beyefendiyim kendime insanlık dürüstlük dışında başka hiç bir şeye önem vermeyen ciddi dürüst edepli ahlaklı namuslu helal süt emmiş hanım hanımcık bayan eş arıyorum