Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Profil Açıklaması

Rahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar buraya yazmaya başlamış. Bende şansımı denemek istiyorum. 32 yaşındayım. Dul falan değilim. Türkiye’yi çok sevdim. Umarım ki uzun bir süre daha burada yaşayacağım ben. Türkiye’deki arkadaşlarımla da aram çok iyi. Bazıları evlenme teklifi bile etti. Ama henüz tam tanımıyorum ki ben. Önce konuşmak isterim. Anlaşmak isterim. Daha sonra olursa evliliği düşünebiliriz. Bunun dışında evlilik çok önemli bir süreç aslında. Çok iyi düşünmek gerekiyor. Bir de Suriyeli kadınla evlenmek öyle kolay mı bilemem. Size sormalı. Evlenmek isteyen göçmen bayanlar ile evlilik konusunda bir kültürel farklılık olur mu? Bu konular bizi evililiğimizi etkiler mi mesela?

Suriyeli Evlenmek İsteyen Göçmen Bayanlar

Arkadaşlar herkes bir şekilde kendini ifade edebiliyor günümüzde. Gerek buradan gerekse telefondan bana ulaşan çok sayıda kişi var. Hepsiyle çok konuşamıyorum. Çalışıyorum sonuçta. Ama akşamları genelde müsait oluyorum ve sohbete zaman ayırabiliyorum. Evlenmek isteyenlerle ayrıca konuşuyorum. Tabi evlenmek isteyenlerin işi var mı yok mu ya da daha önce evlendiler mi falan bunları da soruyorum. Sizin için de bir sakıncası yoksa lütfen benimle paylaşınız bu tür durumları ve en önemlisi evlilikten beklentileriniz nedir? Nasıl bir ilişki nasıl bir evlilik anlayışına sahipsiniz.

Suriyeli Kadınla Evlenmek

Ben oldukça bakımlı bir bayanım. Kişisel temizliğimden tutun da giyimime kadar her şeyime dikkat etmeye çalışıyorum. Ee Suriyeli bayan arkadaş dediğinizde zaten hepimizi güzeliz. Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar da benim gibi. Arkadaşlarımla otururken kendi aramızda kim daha güzel yarışması bile yapıyoruz. Bir nevi kendimizi eğlendiriyoruz aslında. Bakalım gelen teklifler ne yönde olacak?

Sonuç itibariyle benim burada bulunma amacım evlenmek. Arkadaş da olabiliriz. Zaten önce arkadaşça başlamalı diye düşünüyorum. Sonrasını kimse bilemez. Biraz kader biraz da kısmet. Hayırlı bir arkadaşlığın çoğu zaman mutlulukları beraberinde getirdiğine inanıyorum. Sizler de böyle düşünüyorsanız lütfen mesajlarınızı gönderin. Ben de tek tek okuduktan sonra herkese dönüş yapayım. Telefon numaramı da veririm o konuda sorunum yok.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Ben ciddi biriyim hayatımda hiç yalanı sevmem sempatik biriyim keyfime önem veren bir insanım hayatımda bir yol arkadaşım yoldaşım olsun istiyorum yaşım 23

Daha Fazla Mesaj