Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Rahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar buraya yazmaya başlamış. Bende şansımı denemek istiyorum. 32 yaşındayım. Dul falan değilim. Türkiyeyi çok sevdim. Umarım ki uzun bir süre daha burada yaşayacağım ben.

Türkiye’deki arkadaşlarımla da aram çok iyi. Bazıları evlenme teklifi bile etti. Ama henüz tam tanımıyorum ki ben. Önce konuşmak isterim. Anlaşmak isterim. Daha sonra olursa evliliği düşünebiliriz. Bunun dışında evlilik çok önemli bir süreç aslında. Çok iyi düşünmek gerekiyor. Bir de Suriyeli kadınla evlenmek öyle kolay mı bilemem. Size sormalı.

Suriyeli Kadınla Evlenmek

Arkadaşlar herkes bir şekilde kendini ifade edebiliyor günümüzde. Gerek buradan gerekse telefondan bana ulaşan çok sayıda kişi var. Hepsiyle çok konuşamıyorum. Çalışıyorum sonuçta. Ama akşamları genelde müsait oluyorum ve sohbete zaman ayırabiliyorum. Evlenmek isteyenlerle ayrıca konuşuyorum. Tabi evlenmek isteyenlerin işi var mı yok mu ya da daha önce evlendiler mi falan bunları da soruyorum. Sizin için de bir sakıncası yoksa lütfen benimle paylaşınız bu tür durumları.

Suriyeli Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Ben oldukça bakımlı bir bayanım. Güzelliğimi koruyorum. Zaten evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar da benim gibi. Arkadaşlarımla otururken kendi aramızda kim daha güzel yarışması bile yapıyoruz. Bir nevi kendimizi eğlendiriyoruz aslında. Bakalım gelen teklifler ne yönde olacak?

Sonuç itibariyle benim burada bulunma amacım evlenmek. Arkadaş da olabiliriz. Zaten önce arkadaşça başlamalı diye düşünüyorum. Sonrasını kimse bilemez. Biraz kader biraz da kısmet. Hayırlı bir arkadaşlığın çoğu zaman mutlulukları beraberinde getirdiğine inanıyorum. Sizler de böyle düşünüyorsanız lütfen mesajlarınızı gönderin. Ben de tek tek okuduktan sonra herkese dönüş yapayım. Telefon numaramı da veririm o konuda sorunum yok.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, var
 • 10000
  Evlenmek İsteyen BayanlarAhu Naz ben. Selamlar. Evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim sadece. Bu konuda benimle…
  Tags: evlenmek, isteyen, bayanlar
 • 10000
  Yurtdışı Evlilik İlanlarıSena’dan herkese selam. Yurtdışı evlilik ilanları artık beni anca keser diye düşünüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, var, mı, burada, isteyen, bayanlar, önce, aslında, falan, biraz
 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarKolay gelsin mi desem ne desem şimdi giriş için. İnanın çok heyecan var…
  Tags: bayanlar, var, evlenmek, biraz, isteyen, aslında, lütfen, yok, zaman, önce

Mesajlar


 1. Merhaba ben dayım için sizinle iletişime girdim kendisi eşi vefat etmiş tek yaşıyor maddi durumu gayet iyi evi arabası var maaşı var kapalı bir bayanla evlenmek istiyor bu numaradan bize ulaşabilirsin

Daha Fazla Mesaj