Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Sevtap ben. 31 yaşındayım. Evlenmek isteyen memur bayanlar arayanlar var ise buradayım arkadaşlar. Yaşım artık çok geçmeden böyle bir karar aldım. Evlilik zor gibi görünür erkeklere göre ama hiç de öyle değil. İnsanlar mutlu olacağı kişiyle anlaşmalıdır. Ömür boyu yalnızlık yerine mutluluğu tercih ediyorum bende ve ilk kez bir platformda ilanımı açıyorum. Biraz heyecan var kusura bakmayın.

Evlenmek isteyen memur bayanlar konusunda biliyorum herkesin meraklı araştırmaları var. Öyle kolay bulunmuyoruz açık ve net doğru yani bu. Çünkü hem güzel hem de çalışan bir bayan ile sohbet etmek lüks düşünülebilir. Kimseyi kendimden düşük görmem ama kendime de fazlasıyla değer veririm. O zaman mesajlarınızı atın da sohbetimize başlayalım.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar Telefon Numaraları

Gerçek bir evlilikten beklentilerinizi yazmanızı istiyorum. Her zaman insanlar doğru kişiyle arkadaş olmayabilir. Zaten tanışacağım kişiyle en az 6 ay kadar konuşmak istiyorum. Tanımadan evlilik çok saçma ve yanlış. Günümüzde mantık evliliği yapan çok insan var ama hepsi mutlu olamıyor maalesef. Neyse ya ben artık kendime bakarım. Bu yüzden biraz seçici olduğumu da söylemekte yarar var.

Memur bayan olmak beni gururlandırıyor. Çünkü kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum. Bu nedenle erkek arkadaşımın yani evleneceğim kişinin çalışmasını isterim. Şekil konusunda büyük beklenti içinde değilim. Çok bakımsız olmasın yeterli benim için.

Söylemek istediğim son bir durum daha var arkadaşlar. Saygılı, sevgili ve dürüst erkeklerin bana mesaj atmasını rica ediyorum. Tamam tanışma sürecinde zaten ben anlarım kimin niyetinin ne olduğunu ancak ilk sohbet her zaman önemlidir unutmayın olur mu? Ben müsaadenizi istiyorum şimdilik. Sürekli giriyorum buraya hem yorumları hem mesajları okuyacağım ancak sadece mesaj atanlara telefon numaramı vereceğimi de söylemek isterim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İstiyorumAyşen benim adım. Evlenmek istiyorum arkadaşlar. Yaşım 31. Biraz geç mi kaldık bilemem…
  Tags: evlilik, evlenmek, istiyorum, var, gerçek, yüzden, olur, telefon, kadar, arkadaşlar
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarZehra ben. Merhaba. Bakıyorum da evlenmek isteyen zengin bayanlar ilanı açmamış kimse sanırım.…
  Tags: arkadaşlar, evlenmek, bayanlar, isteyen, artık, kadar, istiyorum, zaten, zaman, doğru
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, evlilik, var
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarRahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, isterim, var, zaten, biraz, zaman

Mesajlar


 1. Merhaba Sevtap hanım Mustafa ben sizi tanımak isterim. Adım Mustafa 35 yaşındayım Bartınlıyım. Dürüst yalansız kendi halinde birisiyim. Terazi burcuyum gülmeyi ve güldürmeyi çok seven bir yapım var. Evlilik amacıyla sizi tanımak isterim

 2. Merhaba Sevtap hanım sizin gibi bende kamuda memurum Samsun merkez tanışmak isterseniz Mustafa ciddi düşünen bir bayanla tanışıp anlaşırsak evlenmek niyetim

Daha Fazla Mesaj