Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Profil Açıklaması

Fahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü biliyorum ki karşıma her zaman en iyisi çıkacaktır. Bunun yanı sıra evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası mı arıyorsunuz? Tamam işte artık bana mesaj atabilirsiniz. Evlenmek istediğimi de söylemekte yarar var. Yani yazmak istedim ki çünkü arkadaş olarak kalmak isteyenler olacaktır. Sorun yok kalabiliriz tabi ki ama benim asıl amacım evlenmek.

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar ilanları incelerseniz ne kadar ılımlı ve iyi düşündüklerini görürsünüz. Şahsen ben kendimden de bahsedeyim isterseniz. Güzel bir kadınım. Anlayışlıyım. Kıskanç değilim. Önce arkadaş olarak başlamak isterim. Zamanla sevgili ve sonra da belki evleniriz. İki insanın önce kaynaşması tanışması gerek. Sonrasında neler olacağını kimse bilemez yanlış mıyım? Bu konuda var ise merak ettikleriniz lütfen sorun. Ciddi evlilik düşünen dul bayanlar artık mutlu olmak istiyor çünkü.

Evlenmek İsteyen Dul Kadınlar

Dul evlilik sitesi sayesinde beni arayanlar genelde iyi insanlar oluyor. Tabi bilemezsiniz kimin ne düşündüğünü. Ayrıca evlenmek isteyen dul kadınlar arasında çok arkadaşım da var. Merak ettiler buradan kimler neler yazacak diye. Ben de o yüzden ilanımı açtım. Harbiden ben de çok merak ediyorum. Kimlerle tanışacağım neler yaşayacağım diye. Şunu unutmayın 3 yıldır dulum ben.

Neden evlilik kararı aldın diye soracak olursanız, geçmiyor böyle yalnız. Yaşamanın verdiği heyecanı evlilikle bir kez daha taçlandırmak güzel olacaktır. Ha çocuğum da yok onu da söyleyeyim. Bazen çocuklu dul kadınlara bakış açısı farklı oluyor. Ben özgür bir dul kadınım. O yüzden de bakalım gelecek teklifleri en kısa sürede değerlendirmek isterim. Gittim ben şimdilik. Takipteyim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj