Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Fahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü biliyorum ki karşıma her zaman en iyisi çıkacaktır. Bunun yanı sıra evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası mı arıyorsunuz? Tamam işte artık bana mesaj atabilirsiniz. Evlenmek istediğimi de söylemekte yarar var. Yani yazmak istedim ki çünkü arkadaş olarak kalmak isteyenler olacaktır. Sorun yok kalabiliriz tabi ki ama benim asıl amacım evlenmek.

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar ilanları incelerseniz ne kadar ılımlı ve iyi düşündüklerini görürsünüz. Şahsen ben kendimden de bahsedeyim isterseniz. Güzel bir kadınım. Anlayışlıyım. Kıskanç değilim. Önce arkadaş olarak başlamak isterim. Zamanla sevgili ve sonra da belki evleniriz. İki insanın önce kaynaşması tanışması gerek. Sonrasında neler olacağını kimse bilemez yanlış mıyım? Bu konuda var ise merak ettikleriniz lütfen sorun. Ciddi evlilik düşünen dul bayanlar artık mutlu olmak istiyor çünkü.

Evlenmek İsteyen Dul Kadınlar

Dul evlilik sitesi sayesinde beni arayanlar genelde iyi insanlar oluyor. Tabi bilemezsiniz kimin ne düşündüğünü. Ayrıca evlenmek isteyen dul kadınlar arasında çok arkadaşım da var. Merak ettiler buradan kimler neler yazacak diye. Ben de o yüzden ilanımı açtım. Harbiden ben de çok merak ediyorum. Kimlerle tanışacağım neler yaşayacağım diye. Şunu unutmayın 3 yıldır dulum ben.

Neden evlilik kararı aldın diye soracak olursanız, geçmiyor böyle yalnız. Yaşamanın verdiği heyecanı evlilikle bir kez daha taçlandırmak güzel olacaktır. Ha çocuğum da yok onu da söyleyeyim. Bazen çocuklu dul kadınlara bakış açısı farklı oluyor. Ben özgür bir dul kadınım. O yüzden de bakalım gelecek teklifleri en kısa sürede değerlendirmek isterim. Gittim ben şimdilik. Takipteyim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarRahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, bayanlar, evlilik, isteyen
 • 10000
  Evlenmek İsteyen BayanlarAhu Naz ben. Selamlar. Evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim sadece. Bu konuda benimle…
  Tags: evlenmek, isteyen, bayanlar
 • 10000
  Yurtdışı Evlilik İlanlarıSena’dan herkese selam. Yurtdışı evlilik ilanları artık beni anca keser diye düşünüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, evlilik, var, isteyen, bayanlar
 • 58
  Hakkari’de Evlenmek İsteyen ErkeklerHakkari’den Ahmet ben. İlanımı okuyacak olan tüm bayanlara merhabalar öncelikle. Hakkari’de evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, isteyen, evlilik

Mesajlar


 1. Hayırlı geceler hanımefendi kabul ederseniz tanışmak isterim niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet değil yaşım 45 bir kez evlilik yaptım eşimin kaprisleri ve bencilliği sebebiyle ayrılmak zorunda kaldım. Boşanalı 5 sene oldu benim için yaş veya dış görünüş önemli değil önemli olan kalp güzelliği Bilecik’te oturuyorum düşünürseniz mesaj atmanızı beklerim saygılar sunarım.

 2. Selam hanımefendi ben Almanya Hannover’de yaşıyorum yaşım 56. Benimle tanışmak ister misiniz? Aramızda yaş farkı olsa da ben aşkın yaşı yok derim niyetiniz ciddi bir evlilikse benimle tanışmaya ne dersiniz? Sizden cevap bekliyorum

Daha Fazla Mesaj