Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ahu Naz ben. Selamlar. Evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim sadece. Bu konuda benimle tanışmak isteyenler var ise daha fazla merak içinde bırakmasınlar. Neden mi? Arkadaşlar kısa sürede tanışmak ve görüşmek için aslında doğru vakit. Yaşım 26. Kararımı da verdim umarım güzel bir arkadaşlıkla çıkarız yola. Tabi ki önce sohbetler edilecek, tanışmalar yapılacak ve sevilen şeylerden bahsedilecek. Sonrası malum işte anlarsınız artık evlilik hayalleri kurulacak.

Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Evlenmek bazılarına kolay gelir. Bana göre öyle değil. Yani daha evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları ile ilgili boş yere vakit kaybeden insanlar var. Neyse ki artık ben de varım. Bu konuda arayış içinde olanlarla sohbet halinde olacağım. Ciddi düşündüğümü çevremdekiler de biliyor. Doğal olarak evlilik teklifleri gelmeye devam ediyor. Varsın olsun deyip rastgele biriyle evlenemem anladınız mı?

Evlenmek İsteyen Kadınlar

Evlenmek isteyen bayanlar hep ince düşünür. Ayrıntılara dikkat eder. Ben de öyleyim. Güzel olduğum için bu güzelliğime de yazık etmek istemiyorum. O yüzden huyu güzel, yüzü güzel ve anlayışlı insanlarla bir araya gelerek karar vermek amacındayım. Bence evlenmek isteyen bayanlar hep böyle düşünüyor. Sizce nasıl peki? Yani evlenmek isteyen kadınlar nasıl düşünür? Ne ister? Cevapları mesajlardan almak istiyorum.

Ciddi Evlenmek İsteyen Dürüst Bayanlar

Dürüstlük bence görecelidir arkadaşlar. Ama şahsım adına konuşmak gerekirse ben fazlasıyla doğruyu savunurum. Aşırı dürüstüm yani. Eşime yalan söyleyemem. Bu çok kötü bir şey ya. Düşünsenize evliyim ama eşime sürekli yalanlar söylüyorum? Böyle bir şey olabilir mi? Allah korusun neyse tanışmak isteyenleri bekliyorum mesajlara arkadaşlar. Buralardayım bir süre daha. Hatta birkaç arkadaşım da takip ediyor mesajları onlar da ilan açmak istiyor. Önce ben bulayım da onlara sıra gelir illa ki.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarRahime ben. İyi günler. Burayı iyi ki keşfettim. Çünkü bakıyorum da evlenmek isteyen…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen
 • 10000
  Yurtdışı Evlilik İlanlarıSena’dan herkese selam. Yurtdışı evlilik ilanları artık beni anca keser diye düşünüyorum. Çünkü…
  Tags: evlenmek, güzel, arkadaşlar, isteyen, bayanlar
 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarKolay gelsin mi desem ne desem şimdi giriş için. İnanın çok heyecan var…
  Tags: bayanlar, evlenmek, arkadaşlar, isteyen, güzel

Mesajlar


 1. 64 yaşında Almanya’dan ve Türkiye den emekliyim Almanya’da ve Türkiye’de evim arabam var maddi sıkıntısı olmayan 95 kilo. 176 boyunda bir beyim. Huzurlu bir hayat için 55 60 yaşlarında çocuk problemi olmayan bir bayanla mutlu bir hayat yaşamak istiyorum ciddi olanlar yazsın

Daha Fazla Mesaj