Ev Arkadaşı Arıyorum

Profil Açıklaması

Selam Petek ben. 24 yaşındayım ve ev arkadaşı arıyorum. Gerçekten temizlik ve yemek yapabilecek baylar var ise mesaj atsınlar. Üniversitede okuyorum ve aynı zamanda yarı zamanlı çalışıyorum. Bu nedenle her işe yetişmek zor oluyor. Bir de ev arkadaşı ilanları daha önce de açmıştım çok da mesaj geldi. Görüştük anlaştık ama 2-3 ay sonra evden çıkanlar oldu. Böyle olmaz arkadaşlar. Ev arkadaşı arama yaparken önce kriterler aktarılır daha sonra anlaşılır. Yani bu ev bir yaşam alanı, temiz tutulacak, yemek ortak yapılacak falan bunları söylememe gerek yok sanıyorum.

Kendime Uygun Ev Arkadaşı Arıyorum

Ev arkadaşı bul konusunda aslında çok mağdur oldum ben. Aynı durumları yaşamak istemiyorum. Ev arkadaşı arıyorum dediğim zaman çevremdeki insanlar çok garip baktı. Ama gördüler ki hem yalnızlık hem de ev işleri gerçekten sorun yaşatabiliyor. Buna ek olarak ev arkadaşı arayanlar sahibinden ilanları da açtım ama yok ya bulamıyorum işte çıldırmak üzereyim. Güzel bir bayanla kim ev arkadaşı olmak istemez ki? Gerçekten garip bir durum. Neyse bakalım ben internetten ev arkadaşı arıyorum diyenlere de ulaşıyordum ama şimdi sadece buradan gelen mesajları takip edeceğim.

Bedava Ev Arkadaşı İlanları

Bayan yanına bay ev arkadaşı arayanlar çok fazla sanırım. İşte biri de benim. Kolay değil anlaşabilmek farkındayım ama bakalım illa ki bulunacak. Evim merkezi bir yerde. Kirası çok değil. 4 odası var. Herkese 2 oda düşüyor yani ancak ben şimdilik 1 erkek arkadaş arıyorum. Sohbet muhabbette sorun yok bilginiz olsun. Cana yakın biriyimdir. Bunun dışında çok geç saatlere kadar takılmam. Yani vaktimi genelde evde geçiririm. Şimdilik böyle işte arkadaşlar mesaj atanlara numaramı vereceğim sonrasında konuşup duruma bakarız.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhabalar!

    İstanbul’dan çok önemli bir iş teklifi aldım ama insanın bu zamanda tek başına bir ev tutma imkanı nerdeyse hayal gibi, bu yüzden ev arkadaşı arayanlar varsa memnuniyet ile görüşmek isterim, Anlayışlı ve çok temizimdir, daha çok evde vakit geçirmeyi severim. Avusturya’da doğdum 3 yıl önce kesin dönüş yaptım.

  2. Mesajınızı okudum sizinle ev arkadaşı olmak istiyorum bende güvenilir sadık sohbeti eğlenceyi seven biriyimdir sizin için sakıncası yoksa bana dönüş yaparsanız sevinirim

Daha Fazla Mesaj