Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Selam. Melisa ben. 32 yaşındayım. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasındayım kısacası. Yaşadığım yer ile ilgili detayları özelden yazmak istiyorum. Bunun yanı sıra henüz evlenmeye hazır değilim. Önce beraber yaşayıp tanımak istiyorum. Çalışan bir bayanım. 3 senedir dulum. Eşimden ayrılma nedenim çok komik aslında yazımın devamında izin verirseniz paylaşmak isterim.

Canlarım ben yalnızlıktan sıkıldım gibi bir şey yaşıyorum. Evde tek kalıyorum ve bu durum hoş değil. Yine komik ama akşamları korkuyorum ya sanki. Ne bileyim böyle evde sessizlik falan beni ürkütüyor. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar ilanları üzerinden bana ulaşacak kişiler vardır diye umuyorum. Bunun dışında lütfen ve lütfen kendini tanıtabilecek ve gerçekten içinden gelerek tanışmak isteyenler bana yazsın. Tek ricam budur şimdilik. Günümüzdeki aşkları da görüyoruz. Hepsi sahte olmuş yalan olmuş. Güven konusu önemli yani.

Bekar Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Yaşımı göstermiyorum arkadaşlar. Sanki 25 yaşında güzel bir genç kızım yani. Malum 38 yaş çok da büyük değil sanırım? Neyse evde yaşamanın özgürlüğüne inananları mesajlara bekliyorum. Merak etmeyin öyle çok ev işi yaptırmam. Yemek konusunda da çok iyiyim. Bunun dışında aklınıza gelenleri sorabilirsiniz. Her türlü düşünceye açığım kötü karşılamam. Zaten çalışıyorum ve akşamları eve geliyorum. Ya böyle dışarı çıkmak bile istemiyorum ki yalnız başıma nereye gideyim? Kız arkadaşlarım arıyor ama onları da hep geri çeviriyorum.

Ev arkadaşı arayan erkekler için güzel bir şans. Kira falan bunlar da önemli değil bilin istedim. Tamam evin kontrolü erkekte olmalıdır ancak biraz daha sakin bir yaşam sürmek için arıyorum bu arkadaşı. İnanın kız arkadaşlarımla geçinemediğim için tek eve çıktım. Bu yüzden de erkek arkadaş arıyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Yaşlı Dul BayanlarNeriman ben. Nasılsınız öncelikle? Yaşlı dul bayanlar ile ilgili merak edilenleri paylaşmak istedim.…
  Tags: dul, bayanlar, arkadaş, merak, güzel, yüzden, bileyim, aslında, arayan, bayan
 • 10000
  Suriyeli Dul BayanlarSelam. Ben Fatma. Suriyeli dul bayanlar olarak buradan birkaç şey paylaşmak istedim açıkçası.…
  Tags: merak, dul, bayanlar, istiyorum, önce, etmeyin, şey, ilgili, selam, türlü
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: dul, bayanlar, merak
 • 67
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: dul, arayan, erkek, arkadaş, bayanlar, arkadaşlar, değilim, aslında, değil, bayan

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj