Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

İyi günler. Nazlı ben. Adım gibi çok da nazlı değilim aslında. Ama erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Bu konuda çok zahmete girdim. Ne zahmeti diyeceksiniz şimdi. Ya arkadaşlar ben 24 yaşındayım. Beni gören hemen evlenelim diyor. En son biriyle tanıştık tamam güzel iyi hoş konuşuyoruz. Evlilik hayali olduğunu söyledi özel görüşelim dedi. Bende kabul ettim. Meğer durum farklıymış. Neyse işte anladınız değil mi? Tamam bunlar doğal şeyler olabilir ya da olmayabilir ama insanlar bu konuda biraz daha mantıklı olmalı yanlış mıyım? Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları sayesinde bana ulaşan erkeklerin hepsi aynı şeyi düşünüyor maalesef. Yapmayın bunu işte yapmayın.

Erkek Arkadaş Arayan Bekar Güzel Bayanlar

Erkek arayan bayan ilanları incelendiği zaman çoğu kadın erkek arkadaş arıyor. Bazıları da evlenmek için şartlarını sıralıyor. Bir durun arkadaşlar önce tanıyın da sonra şartlarınızı söylersiniz. Erkekler işte bu yüzden kaçıyor evlilikten. Sevgili olmakta sorun yok herkes olabilir. Yine de erkek arayan kadınlar bu konuda biraz çılgın mı anlamadım ben. Çılgınlıktan kastım yani çok sabırsız oluyorlar bu güzel bir şey değil. Bizim de nasibimizi kapatıyorsunuz maalesef. Erkekler güvenemiyor. Ama ben sadık bir bayanım. Sevgilime bağlıyımdır. En son arkadaşlığım biterken çocuk ne dedi biliyor musunuz? Senin kadar güzel seven bir kız daha görmedim dedi ve gitti. Neden gittiğini sorarsanız söylerim böyle her şeyi açıkça anlatmam.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları

Erkek arkadaş arayanlar sayesinde aslında bahtım bazen açılıyor. Bizim kız grubunda yeni erkekler geldiği zaman tanışıyorum falan. Beğenenler oluyor her zaman. Ancak kriterlerim var işte. Arkadaş arayan kadınlar olarak ilk kriterim erkeğin başı boş olmaması. Çalışıyor olması. Paraya değer verdiğimden değil arkadaşlar. Yanımdaki erkeğin boş gezenin boş kalfası olmasını istemem. Bence bu gayet normal bir şey sizce peki?

Neyse ya buraya kadar çok uzattım sanırım. Şimdi sıkılacaksınız. Güzel bir anımı paylaşayım da hep beraber gülelim. Geçen bizim kızlarla tatile çıktık. Geçen yaz yani. Bodrum bize uzak ama araç kiraladık ve yollara düştük. 4 güzel bayan. Avcılar iş başında ya buna çok gülüyorum. Otele girdik filan doğrudan denize. Yahu hemen üşüştüler. Bayan ne içersiniz, bayan akşama neredesiniz, bayanlar beraber takılalım mı? Biz de tamam dedik akşama otel kapısında görüşürüz filan dedik. Saat akşam 10 oldu. Camdan baktık 5 erkek de süslenmiş bizi bekliyor. Peki biz ne yaptık? Arka kapıdan farklı tüydük başka bir yere. Yani ektik. Bunun neden yaptınız diye soracak olursanız benim dediğime gelirsiniz. Arkadaşlar tanışmadan oturup konuşmadan hiç kimseyle muhatap olmam. Ne ben ne de kız arkadaşlarım.

Erkek Arayan Bekar Kadınlar

Ciddi arkadaş arayan bayanlar böyledir işte. Umarım anladınız şimdi beni. Aşk istiyorum ben takılmaca değil. Tamam elbette takılacağız ama bu takılmadan önce tanışmamız gerekiyor. Mesaj atacak olan beylere sözümdür, numara falan önemli değil. Vereceğim yeter ki kendinizi uygun bir dille tanıtın. Her zaman yanlışa yanlış, doğruya doğru diyen biriyim. Bu yüzden de hiç kaybetmedim. Giden gider kalan sağlar benimdir.

Neyse çok uzatmadan gidiyorum şimdi. Erkek arkadaş arayan bayanlar genelde benim gibi düşününce kaybetmiyor merak etmeyin. Teklif edecek olanlar önce bir merhaba desin. Ya bunu da ben söyleyecek değilim sanırım? Nasıl giriş yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Sabırla ilerleyelim. Direkt özel konulara da girmeyelim. Ben o durumların zamanını biliyorum kimse merak etmesin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumAyşen ben. Nasılsınız bakalım? Bana lakap olarak çilli Ayşen derler. Yüzümde biraz çil…
  Tags: arkadaş, bayan, işte, bayanlar, neyse, arayan, arkadaşlar, güzel
 • 10000
  Sevgili ArıyorumHerkese buradan kocaman bir merhaba arkadaşlar. Nasılsınız bakalım? Ben iyiyim arkadaşlar. Burada olmanın…
  Tags: güzel, arkadaşlar, işte
 • 10000
  Whatsapp Bayan Telefon NumaralarıMihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada…
  Tags: bayan, arkadaşlar, değil, arkadaş, zaman
 • 10000
  Kız NumaralarıLale ben iyi günler öncelikle. 26 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar çok ya bu…
  Tags: arkadaşlar, kız, değil, işte, zaman, güzel, arayan, neyse, önce, arkadaş

Mesajlar


 1. Merhaba ben Özgür, tanışabilir miyiz seninle? Ben de senin gibi düşünüyorum. İki insanın birbirini tanımadan evlenmemesi lazım bence. İlk önce karşılıklı aşk olacak. Ben 24 yaşındayım, öğrenciyim.

Daha Fazla Mesaj