Erkek Arayan Dul Bayanlar

Profil Açıklaması

İdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum aslında. Yaşım 36. Pek de yaşlı sayılmam değil mi? Gören bir kez daha görmek istiyor. Buradan da ne kadar güzel olduğumu anlayabilirsiniz aslında. Neyse anlatacak çok şeyim var hazır mısınız? Aslında arkadaş arayan dul bayanlar odası üzerinden bana ulaşanlar çok oldu. Hepsiyle tek tek konuştum tabi elektrik aldığım insanlarla görüştüm. Yine de aradığım şeyi bulamadım ben. Neyse ki burayı keşfettim. Bakalım mesajlar falan nasıl olacak. Heyecanla ve merakla bekliyorum arkadaşlar. Öte yandan arkadaş arayan dul bayanlar arasında çok sayıda bayan arkadaşım da var. Önce ben bulayım da onları umursamıyorum şimdilik.

Erkek arkadaş arayan dul bayanların telefon numaraları kolay ulaşılan telefonlar değil biliyorsunuz değil mi? Kimisi insanları kandırmak için yanlış numara paylaşıyor. Ben böyle biri olmadım hiç. Olamam ki insanları neden kandırayım? Bu çok kötü bir durum. Her geçen gün yalnızlığım artarken bunları düşünemem. Ben kendime bakıyorum. Erkek arayan bayan numaraları arayanlar da yazabilir. Dul güzel kadın arayanlar da yazabilir. Aslında dost olabileceğim kişileri tercih edeceğim. Sevgili olmak bana göre çünkü. Hemen evlenmek amacında değilim. Onu bir kez yaşadım daha da pek oralı değilim.

Erkek Arayan Dul Bayanlar Numaraları

Erkek arkadaş arayan dul bayanlar sabırsız bence. Yani ben öyleyim. İstiyorum ki en güzeli benim olsun. Öyle anlayışlı biri olsun ki seveyim. Bırakmayayım. Uzun süreli dostluk arıyorum ben çünkü. 10 gün takılıp sıkılacak biri değilim. Kadınsal özelliklerimi de kullanmam. Zaten görünce aşık olacağınız için bir de ses tonuma bayılacağınızı söyleyebilirim. Sanki 20 yaşındaki genç bir kızın sesine sahibim. Bunun dışında aklıma gelen bir şey daha var. Arkadaşlar dul kadın sitelerinden her zaman yazıyorsunuz insanlara ama hepsi gerçek kadın mı acaba hiç düşündünüz mü? Ben geçen denemek için farklı bir yerde yazdım dönüş gelmedi ve çok güldüm. Yahu insanlar arkadaş arıyor böyle şeyler yapmak hiç hoş değil.

Dul Bayan Telefon

Gelelim şimdi asıl meseleye. Erkek arkadaş arayan dul bayanlarla tanışma sitelerini bir kenara bırakalım. Arkadaşlar şimdi ben güzelim ve estetik bir kadınım. Bu yüzden bana gelecek olan erkeklerin de aynı şeylere sahip olmasını isterim. Bakımsız erkekler hiç yazmasın. Görüntülü konuşacağımız için ilk tanışma çok önemli yani. Bunun dışında kriterlerime de dikkat etmenizi rica ederim. Uysalımdır. Kibarlığa bayılıyorum. Sürpriz yapan erkekleri de çok severim. Ama kalkıp da tek taş göndermek olmaz bir durum ya. Bunu yaşadığım için söylüyorum.

Kriterlerim arasında yaş farkının çok olup olmaması yok. Merak edeceksiniz eminim. Öyle yaşa takılmam. Sonuçta sevgi paylaşacağız. Birbirimizi kıskanacağız. 20 olsa ne olur, 40 olsa ne fark eder yanlış mıyım? Benim düşüncem bu arkadaşlar. Sonraki beklentim de güven konusu. Lütfen dürüst olalım. Güvenemediğim erkeklerle konuşmayı anında kesiyorum. Mesela neredesin dediğimde yalan cevap alırsam o arkadaşlık orada biter. Ben dürüst olduğum için erkeğim de dürüst olmak zorunda anladınız umarım.

Dul Bayan Sitesi

Dul bayanlar erkek arayanlar ya da ne bileyim sevgili dost olmak isteyenler kim olursa olsun bana yazsın. Sosyal bir bayanım. Kendime ait işim var. Bu yüzden hiç de yalnız değilim ama sevgiye hasret kaldık ya. Sevgi, güven, dürüstlük ve saygı aradığım şeyler. Günden güne yalnızlaşıyorum ya beni yalnız bırakmayın lütfen. Mesajlarınızda o zaman söyleyeceğiniz şeyleri sıralayayım. Yaşınız, kriterleriniz, işiniz ve kadınlar hakkındaki genel düşünceleriniz.

Bunları bana güzel bir dille yazacak olanlar şanslıdır bilginiz olsun. Arkadaşlar insanları severim normalde ben. Ama beni sevene ben 100 adım giderim. Bunu tüm kız arkadaşlarım biliyor. Nasıl mı biliyor? Kızların sevgilileri bana az mı yazdı ya. Ayrıldılar bunu öğrenince zaten. Halbuki ben hiçbirine göz kırpmadım ya da gelin benimle olun demedim. Herkes bir değişik. Doğru aşkı arıyorum. Doğru insanla uzun süre yaşamak istiyorum. Sevgili kalacağım. Evlenmeyi sonra düşünürüz. Henüz hazır değilim. Dul kalmanın verdiği bir şey var bende. Anlatılmaz yaşanır. Bunu umuyorum ki beraber yaşamaya başlayacağız. Ama önce mesaj ile kendinizi tanıtmanız şart.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba sevgili hanımefendi. Sözlerinizden anladığım kadarıyla kendine güvenen, açık sözlü, güzel ve eşini mutlu edecek özellikleri olan bir hanımefendisin. Bütün bunlara ek olarak, sevdiğini mutlu edecek, ona mutluluk ortamı sağlayacak dişilikte olduğunu varsayıyorum. Bursa’da kendi evimde ve yalnız yaşıyorum Eşimi uzun yıllar önce kaybettim. Aslında Sosyal Hizmetler Uzmanıyım

  2. Merhaba öncelikle tamamen ev arayışındayım önceliğim çünkü sokakta kalma durumum var umarım anlarsınız tamamen aşk insanıyımdır zaten tanıyınca ısınacağınızı bildiğim için bilgi vermiyorum

  3. Selam, sizinle uzun uzun konuşup hem kendimi size anlatmak hem de sizi daha da çok tanımak isterdim. Tabi ki sizde isterseniz. Dönüşünüzü bekliyorum sağlıcakla kalın.

Daha Fazla Mesaj