Erkek Arayan Dul Bayanlar

İdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum aslında. Yaşım 36. Pek de yaşlı sayılmam değil mi? Gören bir kez daha görmek istiyor. Buradan da ne kadar güzel olduğumu anlayabilirsiniz aslında. Neyse anlatacak çok şeyim var hazır mısınız? Aslında arkadaş arayan dul bayanlar odası üzerinden bana ulaşanlar çok oldu. Hepsiyle tek tek konuştum tabi elektrik aldığım insanlarla görüştüm. Yine de aradığım şeyi bulamadım ben. Neyse ki burayı keşfettim. Bakalım mesajlar falan nasıl olacak. Heyecanla ve merakla bekliyorum arkadaşlar. Öte yandan arkadaş arayan dul bayanlar arasında çok sayıda bayan arkadaşım da var. Önce ben bulayım da onları umursamıyorum şimdilik.

Erkek arkadaş arayan dul bayanların telefon numaraları kolay ulaşılan telefonlar değil biliyorsunuz değil mi? Kimisi insanları kandırmak için yanlış numara paylaşıyor. Ben böyle biri olmadım hiç. Olamam ki insanları neden kandırayım? Bu çok kötü bir durum. Her geçen gün yalnızlığım artarken bunları düşünemem. Ben kendime bakıyorum. Erkek arayan bayan numaraları arayanlar da yazabilir. Dul güzel kadın arayanlar da yazabilir. Aslında dost olabileceğim kişileri tercih edeceğim. Sevgili olmak bana göre çünkü. Hemen evlenmek amacında değilim. Onu bir kez yaşadım daha da pek oralı değilim.

Erkek Arayan Dul Bayanlar Numaraları

Erkek arkadaş arayan dul bayanlar sabırsız bence. Yani ben öyleyim. İstiyorum ki en güzeli benim olsun. Öyle anlayışlı biri olsun ki seveyim. Bırakmayayım. Uzun süreli dostluk arıyorum ben çünkü. 10 gün takılıp sıkılacak biri değilim. Kadınsal özelliklerimi de kullanmam. Zaten görünce aşık olacağınız için bir de ses tonuma bayılacağınızı söyleyebilirim. Sanki 20 yaşındaki genç bir kızın sesine sahibim. Bunun dışında aklıma gelen bir şey daha var. Arkadaşlar dul kadın sitelerinden her zaman yazıyorsunuz insanlara ama hepsi gerçek kadın mı acaba hiç düşündünüz mü? Ben geçen denemek için farklı bir yerde yazdım dönüş gelmedi ve çok güldüm. Yahu insanlar arkadaş arıyor böyle şeyler yapmak hiç hoş değil.

Dul Bayan Telefon

Gelelim şimdi asıl meseleye. Erkek arkadaş arayan dul bayanlarla tanışma sitelerini bir kenara bırakalım. Arkadaşlar şimdi ben güzelim ve estetik bir kadınım. Bu yüzden bana gelecek olan erkeklerin de aynı şeylere sahip olmasını isterim. Bakımsız erkekler hiç yazmasın. Görüntülü konuşacağımız için ilk tanışma çok önemli yani. Bunun dışında kriterlerime de dikkat etmenizi rica ederim. Uysalımdır. Kibarlığa bayılıyorum. Sürpriz yapan erkekleri de çok severim. Ama kalkıp da tek taş göndermek olmaz bir durum ya. Bunu yaşadığım için söylüyorum.

Kriterlerim arasında yaş farkının çok olup olmaması yok. Merak edeceksiniz eminim. Öyle yaşa takılmam. Sonuçta sevgi paylaşacağız. Birbirimizi kıskanacağız. 20 olsa ne olur, 40 olsa ne fark eder yanlış mıyım? Benim düşüncem bu arkadaşlar. Sonraki beklentim de güven konusu. Lütfen dürüst olalım. Güvenemediğim erkeklerle konuşmayı anında kesiyorum. Mesela neredesin dediğimde yalan cevap alırsam o arkadaşlık orada biter. Ben dürüst olduğum için erkeğim de dürüst olmak zorunda anladınız umarım.

Dul Bayan Sitesi

Dul bayanlar erkek arayanlar ya da ne bileyim sevgili dost olmak isteyenler kim olursa olsun bana yazsın. Sosyal bir bayanım. Kendime ait işim var. Bu yüzden hiç de yalnız değilim ama sevgiye hasret kaldık ya. Sevgi, güven, dürüstlük ve saygı aradığım şeyler. Günden güne yalnızlaşıyorum ya beni yalnız bırakmayın lütfen. Mesajlarınızda o zaman söyleyeceğiniz şeyleri sıralayayım. Yaşınız, kriterleriniz, işiniz ve kadınlar hakkındaki genel düşünceleriniz.

Bunları bana güzel bir dille yazacak olanlar şanslıdır bilginiz olsun. Arkadaşlar insanları severim normalde ben. Ama beni sevene ben 100 adım giderim. Bunu tüm kız arkadaşlarım biliyor. Nasıl mı biliyor? Kızların sevgilileri bana az mı yazdı ya. Ayrıldılar bunu öğrenince zaten. Halbuki ben hiçbirine göz kırpmadım ya da gelin benimle olun demedim. Herkes bir değişik. Doğru aşkı arıyorum. Doğru insanla uzun süre yaşamak istiyorum. Sevgili kalacağım. Evlenmeyi sonra düşünürüz. Henüz hazır değilim. Dul kalmanın verdiği bir şey var bende. Anlatılmaz yaşanır. Bunu umuyorum ki beraber yaşamaya başlayacağız. Ama önce mesaj ile kendinizi tanıtmanız şart.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSerap ben arkadaşlar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim. Çünkü buradan bir erkek arkadaş bulacağıma…
  Tags: erkek, arkadaş, bayan, arkadaşlar, arayan
 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarMerhaba öncelikle arkadaşlar. Türbanlı dul bayanlar ile arkadaş olmak isteyenler için buradayım açıkçası.…
  Tags: arkadaşlar, dul, bayanlar, arkadaş, var, değil
 • 10000
  Dul BayanlarSelamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2…
  Tags: dul, arkadaşlar, bayanlar, bayan, arkadaş, var
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada…
  Tags: arkadaşlar, dul, bayanlar, var, arayan, bayan

Mesajlar


 1. Merhaba iyi günler dilerim nasılsınız 52 yaşındayım emekli memurum 40 50 yaş arası dul bayanla tanışmak isterim iyilik sever bir yapım var bayanın yükünü hafifletmek niyetiyle derdine ortak olmak niyetimdir telefon bırakıyorum ilkin mesaj atsın kar sevgi huzur dolu bir umur diliyorum

 2. Merhabalar İşletme bölümü mezunuyum kamuda çalışıyorum renkli gözlüyüm. Bekarım temiz ve güzel giyinmeyi severim kişisel temizliğime önem veririm sakin bir yapıya sahibim dürüstlük olmazsa olmazımdır temiz aile olacak evine eşine sahip çıkacak bayan taliplerimi arıyorum

 3. 59.yaşında emekli bir beyim. Saygı ve sevgi çerçevesinde sizinle ileri dönük ciddi anlamda tanışmak istiyorum. Anlaşırsak evlilik olabilir. Hayat paylaşıldıkça güzelleşir. Yalansız sevgi ve güvenin olabileceği mutlu yarınlar için beraber bir adım atalım. Anlayış ve hoşgörü karşılıklı olmalı. Kişinin kendi kişiliği olmalı ve kendisini özgür iradesiyle ifade etmeli gerekirse kendisiyle yaşamasını bilmelidir. Geleceği hakkında kendisi karar verecek yapıda olmalı. Saygı ve selamlar.

Daha Fazla Mesaj