Dul Türbanlı Bayanlar

Merhaba öncelikle arkadaşlar. Türbanlı dul bayanlar ile arkadaş olmak isteyenler için buradayım açıkçası. Selin adım. 32 yaşındayım. Biraz genç yaşta dul kaldım açıkçası bu durum beni üzmüyor ama arkadaşa ihtiyacım var. Umarım anlıyorsunuzdur. Her geçen gün yalnızlığım beni mutsuz etmeye başladı. Bakmayın siz dul türbanlı bayanlar çok insancıldır. Sevecendir yani. Şahsen ben öyleyim gerisini bilemem. Arkadaşlar son zamanlarda yaşadığım birkaç durum da var onları da anlatmak istiyorum sizlere.

Türbanlı Bayanlar

Bildiğiniz üzere türbanlı olgun bayanlar her zaman dikkat çeker. Beni olgun türbanlı kadınlar dan biri olarak ta adlandırabilirsiniz. Neyse konu dağılmasın fazla. Neden mi? Yani çok güzeliz bu birincisi. Aşktan da anlarız. Hele ki benim gibi evliliğini sonlandırmış biri için bu durum daha güzel oluyor. Ya anlayın işte çoğu şeyde artık bilgim var. Arkadaş olacağım kişi bu yüzden epeyce şanslı. Yaşımdan dolayı evlilik teklifi almaya devam ediyorum. Ama bekletmek zorundayım şu an. Her önüme gelenle de arkadaş olmuyorum. Bu yüzden seçici olduğumu da söylemek isterim.

Arkadaşlar türbanlı güzel bayanlar ile sohbet etmek güzeldir bilirim. Şahsım adına söylemek isterim. Ben dost arıyorum anlatabildim mi? İşi gücü olan ya da olmayan fark etmiyor. İnsan olsun yeterli. Detayları da zaten mesaj attıktan sonra öğrenebilirsiniz. Hem telefonumu da isteyeceksiniz biliyorum tamam vereceğim o da sorun değil. Ama önce mesajlar gelsin bakalım kimler neler istiyor.

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş

Canlar dul olmam sizin için bir sorun mu bilemem. Ancak çok konuda tecrübe kazandım bilin isterim. Neyse bunlar da özelden konuşulacak şeyler. Arkadaşça başlayan sürecin sevgili gibi devam etmesinden yanayım. Ben sevgilime sahip çıkarım. İsterim ki o da bana çıksın. Kıskansın beni. Zaten böyle bir güzelliği kıskanmayacak olanlara şaşırırım. Gördüğünüz zaman anlarsınız şimdi kendimi övmenin anlamı yok.

Evliliğimin neden sonlandığını anlatacaktım kusura bakmayın unuttum sanki. Arkadaşlar benim eşim çok aşırı kıskançtı. Uçan kuştan kıskanıyordu. Bu yüzden 1 sene evli kalabildim. Olmadı yürütemedim. Biraz rahat bırak beni ya. Bu sözü her gün söyledim ama anlamadı. Sonunda da bitirdik işte. Türbanlı güzel bayanlar ile tanışmak isteyen o kadar insan varken bizimkisi böyle yaptı ve kaybetti işte.

Türbanlı Kadınlar ile Hemen Tanış

Şimdi diyeceksiniz eminim tamam türbanlı dul kadınlar çok güzel ama herkese yaşanmıyorlar. Bu doğru arkadaşlar. Ben hissettiğim kişiyle yanaşırım. Onunla konuşurum. Bu hislerim de kelimelerden geçer. Nasıl yaklaştığınıza bağlı. Mesela şimdi mesaj atacak biri hemen numaramı isterse onunla konuşmam bile. Ancak güzel bir dille selam verip halimi hatırımı sorarsa işte o konuşacağım insanlardan biridir. Tanışırım da görüşürüm de. Farkı anladınız değil mi? Olay bu işte arkadaşlar. Lütfen tavrımıza dikkat edelim. Gerisi çok kolay emin olabilirsiniz.

Ben sıcak kanlı bir bayanım. Türbanlı dul bayanlar herkese mesafeli davranmaz merak etmeyin. Adamına göre işte. Sevgi istiyorum arkadaş arıyorum ya da dost istiyorum. Hangisini kendinize yakıştırırsanız ben buradayım arkadaşlar. Genelde çevremden gelen tekliflerle ilgilenirdim ama şimdi buraya yöneldim. Bakalım daha güzel şeyler olabilir kim bilir? Mesajlarınızda kendinizden lütfen bahsedin. Yaşınızı da söyleyin arkadaşlar. Çok takılmam yaşa ama olsun. Dul musunuz değil misiniz beni ilgilendirmiyorum. Ben mutluluğuma bakarım. Son zamanlarda sevgi azaldı sanki ne dersiniz? O halde var olan sevgiyi biz büyütelim olur mu? Daha fazla yalnız kalmak istemiyorum arkadaşlar. Sesime kulak verip yazacak arkadaşları da şimdiden tebrik ediyorum. Çünkü çok şanslısınız lütfen bundan emin olarak yazınız. Görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSerap ben arkadaşlar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim. Çünkü buradan bir erkek arkadaş bulacağıma…
  Tags: arkadaş, yüzden, o, arkadaşlar, mi, şimdi
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: dul, arkadaş, bayanlar, arkadaşlar, var, değil
 • 10000
  Dul BayanlarSelamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2…
  Tags: dul, arkadaşlar, bayanlar, arkadaş, şimdi, var, güzel, istiyorum, lütfen, durum
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada…
  Tags: arkadaşlar, dul, bayanlar, var, güzel, mi, şimdi

Mesajlar


 1. Merhaba nasılsınız
  Rahatsızlık vermiyorum umarım
  40 yaşındayım 172 boy
  75 kg
  Aslen Vanlıyım. Şimdi Ardahan’dayım burada çalışıyorum sakın yapılı biriyim tanışmak isterdim uygun görürseniz sağlıkla kalın

Daha Fazla Mesaj