Dul Bayanlar

Selamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2 senedir dulum ben gayet de mutluyum kimse kusura bakmasın. Dul bayanlar arasında olmak kötü bir şey değil arkadaşlar. Bu konuda beni anlayacak, arkadaş olacak ve sevgi sunacak birileri vardır elbette. O yüzden buradayım ya ben. Sonuç olarak yeniden evlenmeyi henüz düşünmesem de zaman geçirebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Arkadaşlar dul bayan arıyorum diyenleri mesajlara bekliyorum. Numaramı paylaşacağım ben. Yoksa nasıl anlaşabiliriz? Bunun dışında bazı beklentilerim var. Şimdi ben yeni ayrıldım sayılır. Ayrı şehirlerdeyiz ve rahatım. Bu durum nedeniyle kahve içmek için artık özgürüm. Her zaman insanların beni anladığını umuyorum. Genç bir kadın olarak yaşadıklarımı bana unutturacak bir erkeğe ihtiyacım var. Günden güne yalnızlaşan beynim artık kendine gelsin istiyorum.

Yaşadığım yer konusunda özelden bilgi verebilirim. Numaramı da ancak özelden yazarım. Şimdi gelelim kriterlerime. Arkadaşlar ilk beklentim romantizm. Yani bana romantik bir erkek lazım. Sürprizleri seven biriyim. Bunun dışında öyle çok samimi olmayı da severim. Ama nasıl? Birden bire canımı sıkacak hareketler dışında ben zaten sıcak kanlı bir bayanım. Bu durumu fırsat bilenler bazı şeyler yapmaya çalıştı ama izin vermedim tabi ki. Şimdi de telefon üzerinden bana yazılanlar var. Engelliyorum çoğunu. Nereden buldular numaramı bilemem ama artık ben rahatsızım bu konuda. Bana yazmayan erkeklere numaramı veremem. Sonuçta belki 5 yıl birlikte olacağız. Ya da evlilik düşüneceksiniz. Bunu kimse bilemez. İşte o yüzden önce anlaşmak lazım. Anlaşmak için de tanışmak gerek. Ancak telefon üzerinden olur bu da. Whatsapp üzerinden mesela görüntülü konuşarak kimin neler hissettiğini anlayabilirim. Bu konuda farklı şeyler isteyecek olanlar biraz tutsun kendini. Sabretsin. Tamam hepimiz insanız ama biraz durun. Belirttiğim kriterlere uyuyor ve kendini bana uygun buluyorsan bana mesaj yollaman yeterli şimdilik hoşça kalın..

Asiye’nin İlanı

Selamlar arkadaşlar. Asiye ben. 32 yaşındayım. Dulum. Bu durum diğer arkadaşlar gibi benim de canımı sıkıyor gibi. Yok aslında sıkmıyor. Sadece yalnız kalacağımdan korkuyorum ben. Başka bir sorunum yok. Dul bayan arıyorum diyenler çok beklemeden yazsın lütfen. Ben kendimi çok yalnız hissediyorum. Biliyorum dul bayanlar her zaman ilgi bekler.

Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ama ben ilgi göstermeyi daha çok seviyorum. 3 sene önce boşanmış biri olarak hayatıma yön vermek istiyorum. Bu konuda benimle beraber yola çıkacak arkadaşları şimdiden kutluyorum. Çünkü şanslısınız arkadaşlar. Neden mi? Benim gibi biriyle arkadaş olmak öyle herkesin harcı değil çünkü.

Dul Bayanlar Sayfası

Dul bayan arıyorum diyenlere bir sözüm daha var. Evlenmek amacında olanlar da kendini belli etsin lütfen. Evlilik kolay sanmayın. Tamam çok güzel bir durum ama doğru insanla güzel. Benim boşanma sebebim kıskançlık idi. Çok aşırı bir kıskançlık vardı aramızda. Bunu fırsat bilerek alttan aldım bir süre. Ama baktım artık uçan kuştan kıskanmaya başladı. Güzel olmak benim suçum mu söyler misiniz? Oturduk ve bu böyle yürümez dedik. Orada bitirdik arkadaşlar. Şimdi söylüyorum buradan. Sevgili olacağım kişi öyle çok sıkıcı olmasın. Beni benden alacak sözler söylerse bana yeter bu durum artar bile.

Dul bayanlar sadece benimle sınırlı değil ki. Mesela bakıyorum da dul bayan ilanları yayınlayanlar her zaman yalnızlıktan çekmiş. Yani doğal olarak tamam arkadaşımız var ama her şeyi paylaşacağımız bir arkadaşa denk gelemedik. En azından ben gelemedim. Bir sevgilim olsun istiyorum. Her an yanımda olsun. Ağladığımda beni güldürsün. Beraber ağlayıp beraber gülelim. Paylaşalım işte hayatı. Güzelliğimi feda etmek gibi bir düşüncem yok öyle. Ama çok sevdim mi gözüm görmez hiçbir şeyi.

Mehtap’ın İlanı

İyi günler. Mehtap ben. Nasılız bakalım? İyi miyiz? Ben çok iyiyim. Heyecan da var. Dul bayanlar olarak buradayız sanırım. Kaç kişi arkadaş buldu diye merak etmeyeceğim çünkü çevremden biliyorum. Sanal dünyadan arkadaş olan ve uzun süre birlikte olan çok insan tanıyorum. Bu güzel bir şey arkadaşlar. Her zaman böyle şeyler olsa insanlar arasındaki mutsuzluk sona erer bence.

Geçenlerde dul bayan arıyorum diyen biriyle tanıştım. Gerçekten de öyleymiş. Kendisi de dul. Bayağıdır aşk arıyor. Neyse kriterlerimi falan söyledim. Kabul etti. Başladık biz arkadaşlığa. Bir süre devam etti. Ha bu arada ben 37 yaşındayım. Olgun bayan arıyorum diyen biriydi bu arkadaş. Maddi durumum iyi olduğu için birden para istemeye falan başladı. Ya dedim biz arkadaşız paranın lafını etmem ama aşk istemedin mi sen? Şimdi bu ne? Tabi soruya soruyla yanıt vermeden kayboldu gitti ortadan. Lütfen ama lütfen ben böyle şeyler istemiyorum. Tabi ki benim param dostumun parasıdır. Ama öyle bir anda rengini belli edenlerle işim olmaz.

Dul Bayanlar Sayfası

Gerçekten sevgi arayanların bana yazmasını istiyorum. Bunun dışında öyle çok büyük kriterlerim yok. İnsan olsun yeter. Tipe falan bakmam. Beni soracak olursanız güzelim. Mesaj attığınızda numaramı veririm konuşuruz görürsünüz. Fotoğrafta ekledim zaten. Dul bayanlar güzel olur. Dul bayan arıyorum diyenler de genelde yalnız olur. Şimdi ortak noktadayız. Umarım herkes aradığı aşkı kısa sürede bulur arkadaşlar. Başka ne diyeyim ki? Ha bir de ben romantizmi çok seviyorum. Sevgilimin bana sürekli sürprizler yapması benim ona olan aşkımı büyütür bilin istedim. Bana müsaade o halde. Mesaj atanlarla görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: dul, arkadaş, bayanlar, arkadaşlar, var, bayan
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada…
  Tags: arkadaşlar, dul, arıyorum, bayanlar, var, güzel, bayan, şimdi
 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarMerhaba öncelikle arkadaşlar. Türbanlı dul bayanlar ile arkadaş olmak isteyenler için buradayım açıkçası.…
  Tags: arkadaşlar, dul, bayanlar, güzel, arkadaş, var, şimdi, lütfen, durum, istiyorum
 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSerap ben arkadaşlar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim. Çünkü buradan bir erkek arkadaş bulacağıma…
  Tags: arkadaş, arıyorum, bayan, numaramı, arkadaşlar, dışında, yok, şimdi

Mesajlar


 1. Merhaba nasılsınız ben romantizmin içinde bir kişiyim kitap yazıyorum yayınlanmış bir şiir kitabım var sürpriz romantizmleri de biliyorum siz sınıf üstü bir insansınız sizle tanışmayı çok isterim

Daha Fazla Mesaj