Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Semiha benim ismim. Dul bayan arkadaşlık ilanları konusunda kendimi hazır hissettiğim için buradan arkadaş bulmak istiyorum. Yaşım 40. Bir hayli kendine bakan, güzel, anlayışlı ve iyi bir bayanım. Elbette tanımadan kimse bir şey söyleyemez bu da bir gerçek. Oysa ben düşüncelerimi paylaşırken bazı insanların hatalı yaklaşımları nedeniyle soğuyabiliyorum. Bu durum canımı sıkıyor ama olsun herkes insan sonuçta. Herkesin bir düşüncesi falan da var. Siz mesajlarınızı yazdıktan sonra numaramı verebilirim bunu da unutmayın olur mu?

Dul bayan arkadaşlık ilanları aslında çok sayıda bayanın mesajlarından oluşuyor. Neden acaba? Çünkü yalnızlık sorunu var artık. Güzel bir durum değil ki. Yaşamayan anlayamaz arkadaşlar. Günden güne yalnızlaştığınızı bir düşünsenize. Bu durumun farkında olan zaten mesaj atar ona göre ilerleriz canlar.

Ücretsiz Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Şimdi bazı isteklerim olacak. Aslında istek değil tamamen bir rica diyelim buna biz. Arkadaşlar ben anlayışlı erkeklerden hoşlanıyorum. Yani bir erkek arkadaşım olacaksa bana ilgiyle yaklaşmalı ve hep kıskanmamalı. Bu çok önemli gerçekten. İlgisiz kaldığımda ne bileyim içim huzursuz oluyor sanki yine yalnız kaldım gibime geliyor. Bu birincisiydi.

İkincisi de sevgi dolu gözler. Bir erkeğin gözlerinden anlarım ben nasıl şeyler hissettiğini. Sevgiyle bakan mutlu olur, öfkeyle bakan yalnız kalır bu herkeste böyle tamam mı? O zaman neyi bekliyorsunuz haydi bakalım mesajlar gelsin de numaramı vereyim.

Evet arkadaşlar dediğim gibi genel itibariyle ben dul bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım. Arkadaşlık ilanı başka açmayacağım önce buradan gelen dönüşleri okumak istiyorum. Numaramı da verdikten sonra sohbete başlarız. Kimler neler bekliyor yazsın okuyayım. Ciddi düşünen varsa onu da paylaşsın lütfen. Ben çok önem veririm düşüncelere haberiniz olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dul Bayan Arkadaş ArıyorumNalan ben arkadaşlar merhaba. 36 yaşındayım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler acaba merak…
  Tags: dul, arkadaş, arıyorum, arkadaşlar, bayan, önce, gerçekten, iyi, mesaj, istiyorum
 • 10000
  Dul BayanlarSelamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2…
  Tags: dul, arkadaşlar, bayan, arıyorum, arkadaş, şimdi, var, numaramı, güzel, zaman
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada…
  Tags: arkadaşlar, dul, arıyorum, var, güzel, bayan, şimdi, iyi
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: dul, erkek, arkadaş, arkadaşlar, var, olsun, aslında, değil, bayan

Mesajlar


 1. Selam ben Erzurum da yaşıyorum ama misafir olarak mersindeyim doğrusunu söylemek gerekiyorsa çalışmıyorum iş bile bulamadım sizinle tanışmak istiyorum 37 yaşındayım bekarım lise mezunuyum

 2. Merhaba Selam, profilinizi detaylı bir şekilde inceledim ve incelerken bir şeyin farkına vardım. Profilinizde paylaştığınız yazıları okurken sanki benim hislerimle yazıldığını fark ettim. Bu yüzden dolayı sizinle tanışmayı çok istiyorum. Tanışabilir miyiz? Duygularımla Beni tanımazsın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni tanımaya geldim bana kapını açar mısın?Hayatta yeni insanlar tanıyıp yeni dostluklar edinmekten güzel çok az şey vardır.

Daha Fazla Mesaj