Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Profil Açıklaması

Nalan ben arkadaşlar merhaba. 36 yaşındayım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler acaba merak ediyorum da burada mı? Gerçekten sabırsız bir bayanım ben. Bir an önce hayalimde ki erkek arkadaşa ulaşmak istiyorum. Mesaj atmanızı bu yüzden rica ediyorum. Telefonda görüşme yapabiliriz. Sonrasını bilemem. Dul ve güzel bir kadın olduğum için özgürlükten yana sorunum yok. O yüzden ne beni bekletin ne de kendinizi kısıtlayın. Eğitim seviyesi yüksek her konudan konuşabilecek kapasitede bir bayanım arkadaşlar bilginiz olsun.

Dul bayan arkadaş öyle herkese nasip olmaz. Çevremde benimle arkadaş ya da sevgili olmak isteyen onlarca erkek var. Hepsiyle de arkadaşım tabi ama öyle çok da muhatap olmak istemiyorum. Biliyorum niyetlerini. Tamam olabilir saygıyla karşılarım ama tanımam gerek önce. Bu yüzden de dul bayan arkadaş arıyorum diyenler önce bir mesaj atsınlar. Ne yaparlar ne ederler ne isterler hepsini öğreneyim. Sonrasında bakacağız zaten.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Numaram

Arkadaşlar ben samimiyetten yanayım. Kısıtlanmayı sevmem. Haliyle gerçekten beni isteyenler yazsın. Numaranızı da gönderebilirsiniz ben dönüş yaparım. Yaşımın verdiği bir heyecan var bende. Şu güzelliğim yok olsun istemiyorum ya. Şanslı erkek kim? Eski eşim mi? Bence değil. Olsaydı zaten beni üzerek evliliğimizi sonlandırmak zorunda kalmazdım. 4 sene evli kaldım. Meğer bu 4 yılın tamamı yalan dolanmış ve ayrılmak zorunda kaldım. Şimdi özgürlüğün tadına varmak istiyorum. Bu arada çalışıyorum maddi durumum gayet iyi. Aşk arıyorum aşk. Gerisi yalan arkadaşlar gerçekten yalan.

Sabırsız olduğumu söyledim değil mi? Bu yüzden bir an önce mesaj atan arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Başka arkadaşlık sitelerine henüz ilan açmadım. Buradan gelecek tekliflere bakacağım. Dul olmam bence sizin için iyi. Neyse detayları telefondan konuşuruz. Kendinize çok iyi bakın şimdilik arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj