Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar

Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada olmak beni gerçekten heyecanlandırıyor. Neden mi? Yani ilanımın tamamını okursanız bence anlayabilirsiniz. Bunun dışında zengin bayan arıyorum diyenler için güzel bir fırsatım ben. Şimdi kendimle başlayayım. Nilgün adım. 34 yaşındayım. Dulum. 3 senedir yalnızım yani. Geçenlerde zengin kadınlar sitesi üzerinden bana ulaşan bir erkek ile konuşmaya başlamıştık. Birden baktım ki niyet farklı. Yani tamam olabilir ama ilk buluşmada bunu dile getirmek çok saçma değil mi? Bu yüzden sanal ortama döndüm arkadaşlar. Zengin dul kadınlar bu konuda bence çizgi sahibi olmalı. Çok mu yüz verdim bilemedim ama artık daha dikkatliyim.

Zengin Dul Bayanlar İlanı

Arkadaşlar benim mal varlığım yeteri kadar var. Emin olun hiçbiri umurumda değil. Tek başıma ne tatile çıkmak ne de eğlenmek istiyorum. Yani mutluluğuma ortak olacak bir erkek arıyorum açık konuşmak gerekirse. Zaten zengin kadınların telefon numaraları da öyle her yerde olmaz. Bu yüzden şanslı olduğunuzu bilin. Ama benim de sizden istediğim bazı şeyler var arkadaşlar. Tamam zengin olabilirim, çok güzel de olabilirim. Ama bu her teklifi kabul edeceğim anlamına gelmesin lütfen olur mu? Önce konuşalım arkadaşlar. Sonrasına bakarız birlikte. Zaten oturmadan görüşmeden kimseye ısınamam ben.

Kaç aydır zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum diyorum. Duyanlar oldu zaten. Genelde zengin dul bayan arıyorum diyenler ulaştı bana. Numaramı verdim iki üç erkekle oturdum farklı günlerde. Baktım gözlerinin içinde. Amacını çözmeye çalıştım. Zengin olmamdan dolayı mı yoksa güzelliğimden mi etkilendi rahatça çözdüm. Ya ben aşk arıyorum lütfen arkadaşlar aşk anladınız mı? Bir kadını etkilemek bu kadar mı zor ya? Ben öyle çok şey beklemiyorum ki. Param var çok şükür. Arabam da var evim de var. Bunları anlatmak da güzel değil. Ama gerçekleri de bilin istiyorum. Neyse şimdi biraz daha iyi şeylerden bahsedelim mi?

Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar

Dul zengin bayan arıyorum diyenlere sanırım gereken şeyleri söyledim. Arkadaşlar ben hiç 34 yaşında gibi durmuyorum. Neden mi? Malum bakımlıyım. İş kadını olduğum için personellerimin gözünde de güzel görünmek zorundayım. Bunun dışında toplantılarda dikkat çeken biriyim. Ya bir şirket müdürü zarf içinde evlilik teklifi bile etti inanır mısınız? Şaşırdım ama öyle bir süzüyordu ki beni. Böyle bir durum olacağına inanamadım. Neyse bir akşam yemek teklifi yaptı. Kabul ettim. Lüks bir restoranda yemeğimizi yedik şimdi ne yapalım falan diye sordu. Kahveler benden dedim. Bir güzel kahvemizi de içtik. Cebinden çıkardığı tek taşı uzattı. Bir an dedim ne oluyor yahu çünkü hazır değildim bu duruma.

Arkadaşlar dost arayan bayanlar arasında olabilirim ama hemen evlilik düşündüğümü söylemedim ki ben. Bu tür durumları yaşadığım için artık buradan tanımadığım biriyle tanışarak yola devam etmek istiyorum. Zengin dul bayanlar arayışınızı sonlandırın arkadaşlar. Bana yazın konuşalım. Mesaj atmayanlar numaramı beklemesin lütfen. Buradan açık açık yazamam. Çünkü ben iş kadınıyım arkadaşlar.

Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

İşte durumlar bu şekilde arkadaşlar. Ciddiyeti severim. Dostumun da yanımda güzel durmasını isterim. Zengin dul bayanlar genelde böyledir. Tamam zenginim ama bunu kullanarak da insanları asla ezmem. İnsanlara yardım etmeyi çok severim. Bunun dışında nasıl desem ki neyse ya mutlaka özelden bahsetmem gereken şeyler var arkadaşlar.

Zengin bayan arıyorum diyenler beni de bekletmesin. Sabırsız bir kadınım. Hemen sohbete girmeye ne dersiniz? Günler geçiyor ya. Aslında benim güzelliğim 45 yaşına kadar devam edecek çok iyi biliyorum bunu. Yine de bakalım arkadaşım olacak kişi daha şanslı tabi. Yeteri kadar evlilik teklifi geldi valla bıktım artık. Arabamla şirketime gidiyorum oradan da evime dönüyorum. Daha çok canım sıkılınca akşamları çıkarım dışarıya.

Konuştuktan sonra mutlaka görüşmek isteyenler olacak. Benim de ısındığım kişiler olursa misafir edebilirim. Hem daha yakın oluruz daha iyi tanırız birbirimizi. Başka aklıma gelen bir şey yok arkadaşlar. Az çok tanıdınız beni. Şimdi bakalım kimler neler yazacak? Hemen teklif etmeyin bakın söylemiştim. Önce merhaba sonrası bende. İşlerime döneyim ben. İçimden gelen şeyleri yazdım. Kendinize çok iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSerap ben arkadaşlar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim. Çünkü buradan bir erkek arkadaş bulacağıma…
  Tags: arıyorum, bayan, arkadaşlar, mi, şimdi, kadar, arayan
 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarMerhaba öncelikle arkadaşlar. Türbanlı dul bayanlar ile arkadaş olmak isteyenler için buradayım açıkçası.…
  Tags: arkadaşlar, dul, bayanlar, güzel, var, şimdi, mi
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayanlarİdil ben arkadaşlar. Merhaba. Erkek arayan dul bayanlar konusunda kendime bir arkadaş arıyorum…
  Tags: dul, arayan, bayanlar, arkadaşlar, var, bayan
 • 10000
  Dul BayanlarSelamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2…
  Tags: dul, arkadaşlar, bayanlar, bayan, arıyorum, şimdi, var, güzel

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj