Ben Dul Erkek Arıyorum

Sözlerime başlamadan önce illa dul erkek arıyorum gibi düşünmeyin lütfen aklı başında bekar beylerle de tanışmayı çok isterim. Neyse fazla uzatmadan konuya gireyim. Nasılsınız? Umarım herkes iyidir arkadaşlar. Attığım başlıktan da anlayacağınız üzere ben dul erkek arıyorum. Firdevs benim ismim. 25 yaşındayım. Aslında şunu da söylemek isterim en başında, evli erkek arıyorum diyenler yazmasın. Çünkü evli erkek filan arayışım yok. Evlenip boşandığım benim gibi boşanmış dul olan biriye tanışıp arkadaş olma ve ileriye dönük bir şeyler yaşama adına bu ilanı vermek istedim. Haliyle ben dul erkek arıyorum ama bazı kriterlerim de var tabi ki. Bu konuda benim yanımda olacak birilerine ihtiyacım var. Aslında tek kişiye ihtiyacım var. Bazı özel bilgilerimi ancak mesaj attıktan sonra sizinle paylaşabilirim arkadaşlar kusura bakmayın.

Benim son zamanlarda yaşadıklarım gerçekten roman olur. Yazsam mı yazmasam mı diye düşünürken burayı keşfettim. Beni anlayacak insanların olduğunu biliyorum. Yine de sevgilim diye hitap edeceğim birilerini arıyorum ya. Arkadaşlar bunaldım yalnızlıktan. Maddi durumum falan iyi o konularda sorunum yok. Sadece insanlarla ne şekilde iletişim kuracağımı bilemiyorum. Bana çok teklif geliyor ama hangi birini kabul edeyim? Kriterlerime uygun olanlar yazmalıdır arkadaşlar. Tamam herkese dönüş yapacağım ama önceliğim yakışıklı dul erkekler olacak.

Ben Yakışıklı Dul Erkek Arıyorum

Erkeklerin dul kalması bilmem bana göre garip. Ya doğru bayanı bulamadılar ya da bir türlü mutlu olamadılar. Yanlış mıyım? Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz. Günden güne eriyen umutlarım var benim. Bitsin istiyorum. Gönlüme hoş geldin diyeceğim bir dul erkek yok mu ya? Var biliyorum var ama ne zaman ve nerede karşıma çıkacak kestiremiyorum. Umarım buradadır kendileri.

Neyse arkadaşlar durum bundan ibaret. Dul erkek arıyorum ben tek mevzum bu. Herkesin yaşadığı kötü durumlar olabilir. Hissizlik olabilir falan ama önemli olan şey bence konuşmak ve tanışmak. Telefon numaramı merak edenlere de söyleyeceğim bir şey var. Telefonu vereceğim sorun yok ama önce aradığım erkeği bir bulayım gerisi emin olun çok kolay.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarFahriye ben herkese merhaba. Yaşım 33. Bu yaşta dul kaldım diye üzülmüyorum. Çünkü…
  Tags: dul, var
 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarSelam. Melisa ben. 32 yaşındayım. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasındayım kısacası. Yaşadığım…
  Tags: dul, arıyorum, arkadaşlar, erkek, bayan
 • 10000
  Yaşlı Dul BayanlarNeriman ben. Nasılsınız öncelikle? Yaşlı dul bayanlar ile ilgili merak edilenleri paylaşmak istedim.…
  Tags: dul, var, bayan, i̇lanları
 • 10000
  Suriyeli Dul BayanlarSelam. Ben Fatma. Suriyeli dul bayanlar olarak buradan birkaç şey paylaşmak istedim açıkçası.…
  Tags: dul, var, yok, arıyorum, bayan

Mesajlar


 1. Merhaba. Bende yeni Boşandım. Düzenli bir işim var. Evim Arabam Var Şükür. Hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa Anlaşırmış. Anlaşamazsak Numaranızı Silerim. İsmin Nurettin Bekliyorum.

 2. Merhaba Firdevs, nasıl gidiyor
  Seni etkileyici buldum ve kesinlikle tanışmak isterim.. Eminim ki sohbet edip kendimizi daha iyi tanıyacağımıza umut ediyorum, dilerim ki gerçekten umduğunu da bulursun bu hayatın içinde, mutlu olabilmek çok zor oluyor bu devir içinde

Daha Fazla Mesaj