Ben Dul Erkek Arıyorum

Profil Açıklaması

Sözlerime başlamadan önce illa dul erkek arıyorum gibi düşünmeyin lütfen aklı başında bekar beylerle de tanışmayı çok isterim. Neyse fazla uzatmadan konuya gireyim. Nasılsınız? Umarım herkes iyidir arkadaşlar. Attığım başlıktan da anlayacağınız üzere ben dul erkek arıyorum. Firdevs benim ismim. 25 yaşındayım. Aslında şunu da söylemek isterim en başında, evli erkek arıyorum diyenler yazmasın. Çünkü evli erkek filan arayışım yok. Evlenip boşandığım benim gibi boşanmış dul olan biriye tanışıp arkadaş olma ve ileriye dönük bir şeyler yaşama adına bu ilanı vermek istedim. Haliyle ben dul erkek arıyorum ama bazı kriterlerim de var tabi ki. Bu konuda benim yanımda olacak birilerine ihtiyacım var. Aslında tek kişiye ihtiyacım var. Bazı özel bilgilerimi ancak mesaj attıktan sonra sizinle paylaşabilirim arkadaşlar kusura bakmayın.

Benim son zamanlarda yaşadıklarım gerçekten roman olur. Yazsam mı yazmasam mı diye düşünürken burayı keşfettim. Beni anlayacak insanların olduğunu biliyorum. Yine de sevgilim diye hitap edeceğim birilerini arıyorum ya. Arkadaşlar bunaldım yalnızlıktan. Maddi durumum falan iyi o konularda sorunum yok. Sadece insanlarla ne şekilde iletişim kuracağımı bilemiyorum. Bana çok teklif geliyor ama hangi birini kabul edeyim? Kriterlerime uygun olanlar yazmalıdır arkadaşlar. Tamam herkese dönüş yapacağım ama önceliğim yakışıklı dul erkekler olacak.

Ben Yakışıklı Dul Erkek Arıyorum

Erkeklerin dul kalması bilmem bana göre garip. Ya doğru bayanı bulamadılar ya da bir türlü mutlu olamadılar. Yanlış mıyım? Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz. Günden güne eriyen umutlarım var benim. Bitsin istiyorum. Gönlüme hoş geldin diyeceğim bir dul erkek yok mu ya? Var biliyorum var ama ne zaman ve nerede karşıma çıkacak kestiremiyorum. Umarım buradadır kendileri.

Neyse arkadaşlar durum bundan ibaret. Dul erkek arıyorum ben tek mevzum bu. Herkesin yaşadığı kötü durumlar olabilir. Hissizlik olabilir falan ama önemli olan şey bence konuşmak ve tanışmak. Telefon numaramı merak edenlere de söyleyeceğim bir şey var. Telefonu vereceğim sorun yok ama önce aradığım erkeği bir bulayım gerisi emin olun çok kolay.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba tatlı dilli güler yüzlü hoşgörülü yardım sever eşim vefat etti aynı özellikleri taşıyorsanız arkadaş olalım birbirimizi tanıyalım bilahare güven ortamı olursa izdivaç adımını atarız

Daha Fazla Mesaj