Bayan Dost Arıyorum

Merhabalar herkese. Şimdiden bana mesaj atacak olanları selamlıyorum. 26 yaşındayım. Aslında bayan dost arıyorum diyenler için buradayım. Yalnız başına vakit geçiren güzel bir bayanım. Artık sıkıcı olmaya başladı. Evlenmeyi düşünüyorum ama belki daha sonraları için. Şu anlık sevgili kalmak tam da bana göre. Daha önce arkadaşlıklarım oldu tabi ki. Ancak bir şekilde sona erdi. Bunun yanı sıra nasıl desem bilemiyorum ki aslında özelden konuşsak daha iyi sanırım. Numaramı da vereceğim onda sorun yok şöyle bir şey var. Dost arkadaş olmak isteyenler dışında kimseyle ilgilenmiyorum arkadaşlar açık konuşayım.

Sosyal arkadaşlık siteleri sayesinde tarafıma ulaşan kişilerle iyi geçiniyorum. Bazılarıyla görüşüyorum bile. Aslında kimi beğenirsem onunla muhatap oluyorum. Bu bende bir gelenek haline geldi. Fakat 1 aydır falan aramıyorum kimseyi. Yeni insanlarla tanışmak istiyorum çünkü. Ya zaten bayan dost arıyorum diyenler genelde sevecen oluyor. Bu da benim hoşuma gidiyor.

Sıcak Kanlı Bayanım Bayan Dost Arıyorum

Düşünsenize gece canınız sıkılıyor. Arıyorsunuz neredesin diyorsunuz? Karşınızdaki insan da yani ben, buradayım buyur gel diyorum. Nasıl bir mutluluk acaba? Haliyle bekletmeyin beni. Var olan arkadaşlarıma geri dönmek istemiyorum. Farklı insanlar istiyorum ben. Bayan arkadaş arıyorum demek kolaydır. Asıl önemli olan şey arkadaşlığı dostluğu sürdürebilmektir. Her geçen gün yalnızlığım artarken gelen evlilik teklifleri de büyüyor. Bir durum ya evlenmek isteyen kim?

Benim meselem bu işte anladığınızı umuyorum dostlar. Bakın şimdiden dost diyorum size. Mesajlarınızı atarken anlayın işte ne istediğimi. Davranışlarınız önemli. Kibarlık şart. Saygı ve sevgi hep olmalı. Bunun dışında büyük bir beklentim yok. Şimdilik görüşmek üzere arkadaşlar. Mesajlara da anında döneceğim. Kimseyi bekletmek gibi bir huyum yok. Değişik şeyler bana göre değil yani. Kaçtım ben.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Koca Arayan BayanlarSelam arkadaşlar. Esra ben. İyisiniz umarım. Koca arayan bayanlar arasında güzel bir kadın…
  Tags: var, arkadaşlar, artık, güzel, olan, arkadaşlık, sevgi, dışında, evlenmek, istiyorum
 • 10000
  Kız Arkadaş BulmaSelam millet herkes iyi mi? Bunu sormanın nedeni aslında şimdi çok daha iyi…
  Tags: arkadaş, arıyorum, güzel, bayan
 • 10000
  Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorumİyi günler herkese. Canan ben arkadaşlar. Whatsapp arkadaş arıyorum açıkçası. 24 yaşındayım. 166…
  Tags: arkadaşlar, arıyorum, bayanım, değil, arkadaş, farklı, istiyorum, nasıl, önce, zaten
 • 10000
  Dul Bayan Arkadaş ArıyorumNalan ben arkadaşlar merhaba. 36 yaşındayım. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler acaba merak…
  Tags: arkadaş, arıyorum, arkadaşlar, bayan, önce, iyi, mesaj, istiyorum, zaten, yok

Mesajlar


 1. Yaşım 23 isteğin gibi biriyim bu zamana kadar neden karşıma çıkmadın diyeceğine eminin e posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz geç olmadan bul beni

Daha Fazla Mesaj