Bayan Arkadaş Arıyorum

Ayşen ben. Nasılsınız bakalım? Bana lakap olarak çilli Ayşen derler. Yüzümde biraz çil var  her ne kadar fark edilmese de bunlar beni çok daha güzel ve özel kılıyor aslında. Neyse güzel bir giriş yapmak istedim. Genelde bayan arkadaş arıyorum diyenler burada sanırım doğru mu? O halde artık ben de aranızdayım. Valla son zamanlarda biraz depresyondayım. 6 aydır sevgilim yok. Kafam rahatlasın diye tekliflere yanıt vermiyorum ama bir yere kadar işte. Bunu anlayabilen arkadaşlar, yakışıklı beyler ya da bekar olanlar yazsın lütfen.

Arkadaş Arayan Bayanlar

Bayan arkadaş ilanları aslında gerçek. Bunu bilmeyen yoktur. Bazıları denemek için saçma sapan ilanlar açıyor. Sonra bir erkek yazınca da cevap vermeden gidiyor. Lütfen amacınıza göre açın konunuzu işte. Mesela ban aşk arayan bayanlar arasındayım. Bunu neden gizleyeyim? Aşk gerçek ise bana gelsin diyorum şu sıralar. İyi bir arkadaştan öte sevgilim olsun istiyorum. Yaşımı söylemedim değil mi? 25 yaşındayım arkadaşlar. Tam da aşk zamanım benim.

Arkadaş Arayanlar

Bayan arkadaş bulmak istiyorum diyenler nerede acaba? Bana denk gelsin isterim yani o kadar yoklukta değilim ama sevgilim de yok işte açık açık söylüyorum. Beraber gezsek şöyle kumsalda? Ne dersiniz? Ya da ne bileyim yıldızları izlesek sahilde? Yok demezsiniz biliyorum ama ben derim. Çünkü doğru insanı bulana kadar mesaj atanlara numaramı vereceğim sonra değerlendireceğim.

Bayan Arkadaş Arıyorum Telefonum

Kadın arkadaş arıyorum diyen dostlar söylediklerimi unutmayın. Ben gerçekten can sever biriyim. Etrafıma hep mutluluk saçarım. Bunun dışında da öyle kırılgan yapım yok. Herkes ile iyi geçinirim. İnanın yaşayacağımız yıllar var ise sonsuza kadar mutluluk doludur yani emin olabilirsiniz. Aman neyse mesaj atanlar şanslı olacak zaten gerisi beraberce yürütülecek. Ben kaçtım şimdilik görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Kız NumaralarıLale ben iyi günler öncelikle. 26 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar çok ya bu…
  Tags: arkadaşlar, kadar, o, sevgilim, lütfen, işte, iyi, aslında, var, biraz
 • 10000
  Whatsapp Bayan Telefon NumaralarıMihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada…
  Tags: bayan, kadar, arkadaşlar, yok, o, istiyorum, arkadaş, lütfen
 • 10000
  Sevgili ArıyorumHerkese buradan kocaman bir merhaba arkadaşlar. Nasılsınız bakalım? Ben iyiyim arkadaşlar. Burada olmanın…
  Tags: güzel, arkadaşlar, arıyorum, yok, işte
 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan Bayanlarİyi günler. Nazlı ben. Adım gibi çok da nazlı değilim aslında. Ama erkek…
  Tags: arayan, arkadaş, bayanlar, güzel, işte, arkadaşlar, bayan, neyse

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj