Astsubay Evlilik İlanları

İyi günler diliyorum ilanımı okuyacak olan herkese. Adım Nihat. Astsubay evlilik ilanları konusunda kendimi buradan tanıtmak istedim. Biraz açık sözlüyüm arkadaşlar ancak mesajlarınızı beklediğimi de unutmayın. Çünkü ben buraya evlenmek için geldim. Adayımı bekliyorum açıkçası. Ha bir de umarım halden anlayan bayanlar mesajlarını gönderir. Ben biraz kıskancım arkadaşlar. Bunu en başından da söylemekte yarar var. Doğal olarak seven kıskanır değil mi? Ama öyle oraya gitme bunu yapma şurada oturma gibi huylarım yok. Anlaşacağımızı düşünüyorum o konuda.

Astsubay evlilik ilanları arayışlarınızı bence sonlandırın. Çünkü gerçek bir eş adayı olduğuma inanıyorum. Her neyse bir de şöyle bir durum var. Astsubay olduğum için memleketimde çalışamıyorum. Ama tayin alma hakkım bulunuyor. Yer sorun değil anlayacağınız. O yüzden çok uzaklarda falan olacağınızı düşünmeyin. Sevdiğim kadının yanına bizzat kendim giderim ben.

Ücretsiz Astsubay Evlilik İlanları

En son arkadaşlığım üzerinden 3 sene kadar geçti. Nişanlanmadım ayrıca. Sadece uzun süreli konuştuk ve kendisi başkasını sevdiği için durumu kapattık. Üzüldüm tabi ama yapacak da bir şey yok. Buna ek olarak insanların hakkımdaki düşüncesini merak ediyorum ama önce telefondan konuşalım duruma bakalım. Ben hoşlandığım kadını yarı yolda bırakmam ayrıca. Haliyle insanların acısını da sevincini de paylaşan biriyim.

Genel olarak sert bir yapıya sahip değilim. Çok iyi anlaşırım insanlarla. Bunun dışında aklıma gelenleri telefonda paylaşmak isterim arkadaşlar. Gerçekten eş arıyorum öyle takılmalık istemiyorum. Bir de canım çok sıkılıyor yalnızlıktan. Erkekler bu konuda daha sıkıntılı unutmayın. Yalnız kalınca saçma sapan şeyler düşünüyoruz. Hoş değil böyle şeyler. O yüzden de anlaşabileceğim güzel bir bayan arkadaş olursa başımın üzerinde yeri olacak. Mesajlarınızı büyük bir heyecanla bekliyorum arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen AskerlerErdem benim adım iyi günler. Evlenmek isteyen askerler arasında yerimi aldım bende. Yaşım…
  Tags: evlenmek, olarak, dışında, yok, evlilik, gerçekten, biraz, i̇steyen, durumu, mi
 • 10000
  Subayım Evlenmek İstiyorumHerkese selamlar. Benim adım Selman ve subayım evlenmek istiyorum. Evet bu konuda kararlıyım.…
  Tags: evlenmek, konuda, kadar, bence, falan, gerçekten, şey, biraz, sadece, kendimi
 • 10000
  Uzman Çavuş Evlilik İlanlarıHerkese iyi günler diliyorum. Uzman çavuş evlilik ilanları açmak istedim. Kararım bu kez…
  Tags: evlilik, değilim, tabi, bayan, biriyim, ilanları, i̇lanları, sadece, neyse, falan
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Erkek DoktorlarSelam. Gökay ben. Evlenmek isteyen erkek doktorlar konusunda da ilan açılabilir mi bilmiyorum…
  Tags: evlenmek, var, güzel, konusunda, mi, düşünüyorum, yalnızlıktan, o, tabi, neyse

Mesajlar