Arkadaş Arıyorum

Profil Açıklaması

İyi günler diliyorum. Çiçek ben. 27 yaşındayım. Günümüzde arkadaş arıyorum bayan üyesiz araştırması yapanlar artık bana mesaj atabilir. Çünkü ben erkek arkadaş arıyorum ve ondan dolayı da ilanımı açıyorum. Günün her saatinde müsaitim telefonla görüşmeye. Üniversite mezunuyum ve çalışıyorum. Bunun dışında sohbet etmeyi severim ya ama aklıma uyan kişilerle muhatap oluyorum her zaman. Bir de gelen evlilik tekliflerini düşünüyorum fakat karar verdim. Henüz hazır değilim. Bu nedenle önceliğim arkadaşlık kurmak.

Arkadaş arıyorum bayan üyesiz sürecini değerlendirmek isteyen çok kişi var farkındayım. Bakın şunu da söylemek isterim. Her mesaj atana numaramı veririm ama kolay laflara gelemem. Böyle biraz romantik olmaya ne dersiniz? Ya da kendinizi 3-5 cümle ile anlatmaya…

Her gelen hızlıca numaramı istiyor. Ya ben yanıt vermezsem ne anlamı var ki telefonumun? O yüzden kriterlerime uyum sağlayanlar mesaj atasın lütfen. Sonra konuşmuyorum ve insanlar küsüyor.

Bedava Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz

Şimdi birkaç şeyden daha bahsetmek istiyorum. Ben arkadaş ararken birden bire insanların bakış açısı değişiyor. Bu konu canımı sıkmaya başladı. Yani yaşımdan mı yoksa ciddi düşünmemden dolayı mı anlamıyorum da biriyle konuşuyoruz, 1 hafta sonra ben yürütemiyorum diyor. Şaka mısınız? Yazıp da benim zamanımı neden çalıyorsunuz acaba.

Neyse bunların dışında kibar erkeklerle arkadaş olurum. Beni kırmayacak hep güzel şeyler söyleyecek insanlar ilk tercihimdir. Mesaj atarken bunları unutmayın. Ya zaten anlıyorum ben insanların ilk cümlelerindeki ifadelerini. Neler anlatıyorlar, neler söylüyorlar ah bir bilseniz. Bu kez bulacağıma eminim ya. Burası iyi geldi bana. Dediğim gibi vaktim çok benim hayırlısıyla umduğumu bulacağım buradan ben. Şimdilik görüşmek üzere kendinize de çok iyi bakın ama mesaj atmayı unutmayın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar