Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Sevgili arayanlar ile ilgili bazı gözlemlerim var. Nedense artık arkadaşlık sitelerinde ilan açıyorlar. Tek sebebi var bunun. Artık insanlar gerçek hayatta birbirine ısınamıyor sanırım. Anlayamadım bu durumu. Arkadaş arıyorum bayan olsun diyenler de aynı şekilde. Çevresinde o kadar bayan olan erkekler tanıyorum ki yok bir türlü sevemiyor kimseyi. Bu arada Buket ben. 23 yaşındayım. Sosyal anlamda bir arada olacağım bir erkek arkadaş arıyorum. Haliyle sevgili aradığımı söylesem daha güzel olur sanırım. Asıl mesele şu zaten. Sevgili bulunur o kolay ama süreklilik olacak mı? Eğlenmek, gülmek ve bazı şeylerin yaşanması sağlanabilecek mi? Mesajlarınızı bu yüzden bekliyorum arkadaşlar.

Bayanlara karşı ilgisi olan erkek arkadaşlardan mesaj bekliyorum. Gördüğünüz zaman şaşıracağınızı da söylemek isterim. Neden mi çünkü ben çok estetik bir yapıya sahibim. Gerek yüz güzelliğim gerekse tarzım gerçekten sizi sizden alıp götürecek. Bu açık ve net arkadaşlar kusuruma bakmayın da kendimi övmeyi seviyorum. Her zaman insanların mutlu olması için çalıştım. Biraz da ben mutlu olayım lütfen.

Sevgili Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Bayan arkadaş arıyorum başlığıyla arama yaptığınızda benim farklı sitelerdeki ilanlarıma da ulaşabilirsiniz. Ama oralarda gerçek adımı kullanmadım. İlk defa burada kullanmayı uygun gördüm. Bunun dışında insanların benden beklentilerini de merak ederim. Üstü kapalı konuşmayı da hiç sevmem. Her şey açık ve net olmalı arkadaşlar.

Benim pek de söyleyecek bir şeyim yok gördüğünüz üzere. Sizden ricam mesajlarınızı gönderin ben de numaramı vereyim. Konuşalım tanışalım. Isınırsak yani elektrik alırsak her şey çok daha güzel olabilir. Nerede yaşadığımı falan da sadece mesaj atanlarla paylaşacağım. Tek şart kendinizi yeteri kadar tanıtın bana. Öyle rastgele şeyler yazmayın olur mu? Haydi bekliyorum o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bayan Arayan ErkeklerMerhaba arkadaşlar. Damla ben. Bayan arayan erkekler burada mı bilmem ama erkek arkadaş…
  Tags: olacak, arkadaşlar, erkekler, bayan, sevgili, yüzden, var, güzel, sanırım, merak
 • 10000
  Whatsapp Bayan Telefon NumaralarıMihriban ben. Selamlar. Whatsapp bayan telefon numaraları arayıp sohbet etmek isteyen arkadaşlar burada…
  Tags: bayan, yüzden, sevgili, kadar, arkadaşlar, yok, o, numaramı, bekliyorum, mi
 • 10000
  Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen BayanlarHerkesi selamlıyorum buradan. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ben. Aslında amacım Türk erkek…
  Tags: yok, güzel, zaten, gerek, mutlu, farklı, arkadaşlar, paylaşacağım, insanlar, bayan
 • 10000
  Almanya’da Evlenmek İsteyen BayanlarTuğçenaz ben. Nasılsınız bakalım? İyiyiz sanırım. Ben de buradan birtakım şeylerden bahsetmek için…
  Tags: o, yüzden, arkadaşlar, sanırım, şey, güzel, pek, yok

Mesajlar


 1. Merhaba Buket ilanını okudum ve gerçekten dışarıya çıkıp bu ve kadınlar ile tanışmak artık imkansız haline geldi ‘hastalık yüzünden’ ne yapalım Buket bende ömrümün diğer yarısını internette arıyorum başka sebep yok. Bende isterim sevdiğime dışarıda görüp sırılsıklam aşık olmak ama gülüm durumlar ortada.

 2. Bende açık sözlülüğü önem veririm o yüzden her şeyimle söyleyeyim ilk olarak sizden 2 yaş küçüğüm 21 yaşım üniversite mezunuyum hiçbir zaman en güzel bir kız bile olsa etkilenmedim öyle her erkek gibi aa ne kız deyip düşmem her zaman iç dünyası önemli o kişinin sadakati insani yönü açıkçası manevi duygulara önem veririm isterse dünya güzeli olsun manevi hisler oluşmadıkça sahte beraberlikler boş dediğim gibi açık sözlüyüm her konuda kaybedecek bir şeyimin olduğunu düşünmüyorum cesaret hayatta şart ve şu sözle bitireyim hayat felsefesi sözüm her şeyin sonunu düşünen kahraman olamaz dediğim gibi manevi duygular olmadıkça dünya benim olsa neyleyim, ölüm var sonuçta, saygılarımla.

Daha Fazla Mesaj