Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tuğçenaz ben. Nasılsınız bakalım? İyiyiz sanırım. Ben de buradan birtakım şeylerden bahsetmek için geldim. Almanya’da yaşıyorum arkadaşlar. Amacım evlenmek. 28 yaşındayım. Bakımlıyım, güzelim ve daha pek çok özelliğe sahibim. Buradan yazmak da olmaz şimdi. Sadece mesaj atanlarla konuşacağım. Ayrıca Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi almışken söyleyeyim, kriterlerimiz biraz fazla sanırım. Bu yüzden herkes ile anlaşamıyoruz. Şahsen ben öyleyim yani. Neyse anlatacaklarım bunlarla sınırlı değil.

Almanya’da Evlenmek İsteyen Türk Bayanlar

Arkadaşlar evlilik sizce nasıl bir şey? Önce bunun yanıtlarını mesajla atarsanız sizi daha iyi anlayabilirim. Psikoloğum ben çünkü. İnsanların davranışlarından sözlerinden neler ifade ettiğini çözebiliyorum. Bu konuda çok da tüyo vermek istemem. Tanışacağım kişilerin benimle aynı düşüncede olması çok da mühim değil. Yeter ki sevgi dolu olsun. Kadınlara nasıl davranacağını bilsin. Her geçen gün o kadar çok teklif geliyor ki yahu hangisine yetişeyim? O yüzden buradan iletişime geçme kararı aldım.

Almanya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Dile getirmek istediğim bir şey daha var. Belki Türkiye’den yazacak olanlar olur diye düşünüyorum. Bu yüzden yerleşebilirim ülkeme. Ofisimi de taşırım hiç sorun yok. Yeter ki güzel birine denk geleyim. Yaşımdan dolayı çok büyük yani olgun görünümde değilim. Daha 20 yaşındaki genç bir kızım ben. Görünce anlarsınız zaten ne demek istediğimi.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar amacım tamamen evlenmek. Arkadaş olarak başlarız elbette. İlk adımlar her zaman önemlidir. Bunun dışında genel geçer sorunları dinlerim. Çare bulmaya çalışırım. Eşimle çok iyi anlaşacağımı da bilirim. Çünkü ben gerçekten anlayışlı, güzel ve inançlı bir bayanım. Hep karşıma iyi insanlar çıktı. Sırada da Almanya’da evlenmek isteyen bayanlara yakışır erkeklerin çıkacağından pek şüphem yok. Görüşürüz o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bayan Arayan ErkeklerMerhaba arkadaşlar. Damla ben. Bayan arayan erkekler burada mı bilmem ama erkek arkadaş…
  Tags: arkadaşlar, yüzden, güzel, sanırım, değil, iyi, şey, yeter, yok, evlenmek
 • 10000
  Dul BayanlarSelamlar Neşe benim adım. 27 yaşındayım. Dul bir kadınım. Çok mu şaşırdınız? 2…
  Tags: arkadaşlar, bayanlar, güzel, yok
 • 10000
  Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen BayanlarHerkesi selamlıyorum buradan. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ben. Aslında amacım Türk erkek…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, yok, güzel, arkadaşlar, sanırım, yeter, yüzden, o
 • 10000
  Arkadaş Arıyorum Bayan OlsunSevgili arayanlar ile ilgili bazı gözlemlerim var. Nedense artık arkadaşlık sitelerinde ilan açıyorlar.…
  Tags: o, arkadaşlar, yok, güzel, şey, sanırım, pek, yüzden

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj