Almanya Evlilik Sitesi

Selamlar Cansu ben. Almanya arkadaşlık sitesi üzerinden bir eş arıyorum. Daha doğrusu evlenmek için geldim buraya. Hamburg’da yaşıyorum arkadaşlar. Yaşım 32. Biraz geç mi kaldım bilemiyorum ama yazın mesajlarınızı olur mu? Sadece sohbete ihtiyacım yok. Böyle nasıl desem beni anlayan, koruyan, kollayan, seven ve saygı gösteren bir eş adayı aramaktayım. Almanya evlilik sitesi de sanırım tam bana göre. İşte bu nedenle hem arkadaşım hem yoldaşım olacak kişiyi beklemeye koyuldum desem daha doğru olur.

Almanya Bedava Evlilik Sitesi

Şimdi arkadaşlar Almanya evlilik sitesi üzerinden arkadaşlık kuran birkaç yakınım var. Biraz şans da olabilir ama artık çok mutlular. Evlenecekler neredeyse. Aynaya bakıyorum da benim neyim eksik diyorum bunlardan. Olmaz diyorum yalnız kalamam ben bana yakışmaz derken gelen teklifler moralimi düzeltiyor. Bunun dışında sadece evlenmek için değil arkadaş olmak için de yazabilirsiniz. Biliyorum telefonumu da isteyeceksiniz merak etmeyin siz istemeden ben vereceğim zaten.

Almanya Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Almanya’da evlenmek isteyen kadın arkadaşlarım var. Haftada bir görüşüyoruz zaten. Hepsi mutsuz gibi. Bazıları ülkeye dönüş yaptı. Ama benim işim ve ailem burada. Yaz dönemlerinde tatile geliyoruz Bodrum’a. Orada da yalnızım işte. Sokaklarda yalnızım, deniz manzarasında yalnızım. Hiç ama hiç güzel şey değil bu yaşamayan da bilemez.

Çok yakındım kusura bakmayın. İşte bu yüzden güzel bir arkadaş arıyorum. Anlayışlı çok kıskanç olmayan ve beni gerçekten mutlu edecek olanlar tercihimdir. Mesajlarını atacak olan canlara şimdiden bir şey daha söyleyeyim. Benim yaş kriterim var. 35 yaş üzerinde olmasın istiyorum. En fazla 40 olabilir ama. Güzelce sohbet ederiz duruma bakarız. Gerisi umarım daha iyi olur. Evlilik için acelem yok. Tanışalım önce. Sonrasını beraber düşünürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen BayanlarÇiğdem benim adım. Selam olsun herkese. Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım uzun süredir.…
  Tags: var, arkadaş, evlenmek, evlilik, arkadaşlar, zaten, eş, yok, işte, biraz
 • 10000
  Romanya Evlilik İlanlarıGöksel benim adım selamlar. Romanya evlilik ilanları konusunda gerçek anlamda arayış içinde olanlardan…
  Tags: evlilik, var, işte, arkadaşlar, şey, yok, güzel, zaten, evlenmek, arıyorum
 • 10000
  Belçika Evlilik İlanlarıBelçika evlilik ilanları konusunda bende yazmak istedim. Adım Duygu. 31 yaşındayım ve evlenmek…
  Tags: evlilik, işte, güzel, evlenmek, arıyorum, sadece, yok, var, zaten, arkadaşlar
 • 10000
  İsviçre Evlilik SitesiArkadaşlar herkese selamlar. Nilgün benim adım. Aslında İsviçre evlilik sitesi ilanı konusunda uzun…
  Tags: evlilik, sitesi, güzel, evlenmek, arkadaşlar, değil, arkadaşlık, işte, biraz, zaten

Mesajlar


 1. Merhaba Cansu Hanım, Ben Sedat İstanbul Kartal’da ailemle yaşıyorum. 30 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım. Üniversitede bölüm olarak Ön Lisansta Dış Ticaret, Lisans’ta Uluslararası Ticaret, Yan dal İnsan Kaynakları, Yüksek Lisansta İşletme bölümlerini bitirdim. Annem anaokulu öğretmenliğinden emekli. Ablam bankacı. Babam emniyet mensubuydu. 2011 yılında kalp krizinden vefat etti. Tersane’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum. Size talibim.

Daha Fazla Mesaj